LVGA 44-ojo suvažiavimo delegatų sąrašas

LVGA 44-asis ataskaitinis-rinkiminis suvažiavimas

2015 metų spalio 09 diena

LSMU Veterinarijos akademijos didžioji salė

_____________________________________________

DELEGATŲ REGISTRACIJOS SĄRAŠAS

(Viso sąraše 155 delagatai. Kvorumas 79 delegatai)

Suvažiavime dalyvauja:                delegatai.

—————————————————————————

 

1. BPS  DELEGATAI

ALYTAUS apsk.:

1. Alytaus r.:

1)      Virginijus Izokaitis   (virginijus.izokaitis@gmail.com)   ——————–

2)      Danius Kanauka   (dkanauka@gmail.com)                      ——————–

3)      Alius Praleika   (aliuspraleika@one.lt)                             ——————–

 

2. Varėnos r.:

1) Rimas Račkauskas (tel.Nr. 868720925)                             ——————–

 

3. Lazdijų r.:

1) Virgilijus Kareiva                                                              ——————–

 

KAUNO apsk.:

1. Kauno m.:

 

1) Kazys Bočkus                                                                    ——————–

2) Alvydas Vėlavičius                                                           ——————–

3) Jonas Gintautas  (jonas.gintautas@lva.lt)                         ——————–

4) Eugenijus Ulohovičius                                                      ———————

5)   Sigitas Japertas                                                                ———————

 

 

 

 

2. Jonavos r.:

1) Pranas Urmonas Dailidė (pdailide@vet.lt)                        ——————–

2) Romas Klevinskas (klevinskas.romas@gmail.com)         ——————–

 

3. Kaišiadorių r.:

1) Laimutė Danauskienė                                                        ——————–

2) Jurgis Klimas                                                                     ——————–

 

4. Kėdainių r.:

1) Raimundas Šeškauskas (rseskauskas@gmail.com)          ——————–

2) Juozas Kanapinskas (juozas0324@gmail.com)                ——————–

 

5. Raseinių r.:

1) Jonas Vazgys – e.p.jonasvazgys@gmail.com                  ——————–

2) Virgilijus Kuzeris – e.p.vkuzeris@zebra.lt                      ——————–

3) Vytautas Urbonas-  e.p.vytovet@one.lt                          ——————–

4) Dalia Tautkienė-  daliostautkienesgydykla@yahoo.com  ——————–

5) Gediminas Vasauskas-  gvasauskas@mail.lt                  ——————–

6) Janina Matikovienė-  ilmixe@yahoo.com                       ——————–

 

6. Prienų r.:

1) Linas Putrius – (rutalinas@gmail.com)                          ————————

2) Vaidas Kupstas                                                            ———————-

 

 

 

 

KLAIPĖDOS apsk.:

 

1. Palangos m.:

1) Vidmantas Kadiša (vidmantas65.k.@gmail.com)              ——————–

2. Klaipėdos m.:

1) Ugnė Kondrotienė (bos.ugne@gmail.com)                        ——————–

3. Šilutės r.:

1) Arūnas Kurlianskas (kurliandskai@gmail.com)                ——————–

2) Sigitas Žakšauskas                                                             ——————–

 

 

 

 

 

 

4. Kretingos r.:

(info.kauda@gmail.com)

1) Vaclovas Ivanauskas                                                       ——————–

2) Juozas Rimkus                                                                ——————–

      3) Romualdas Baskas                                                          ——————-

 

5. Skuodo r.:

(tamasauskasvet@gmail.com)

1) Kazys Čepauskas                                                         ——————–

2) Sigitas Baužys                                                              ——————–

3) Algirdas Čiutekis                                                         ——————–

4) Gintaras Jablonskis                                                      ——————–

 

 

 

 

 

 

 

MARIJAMPOLĖS apsk.:

1. Marijampolės sav.:

1) Girmantas Gumauskas (girmantux@gmail.com)          ——————–

2) Loreta Mašalaitė                                                            ——————–

3) Arūnas Vaičiūnas                                                          ——————–

4) Alfredas Bieliūnas                                                         ——————–

5) Algirdas Liutkevičius                                                    ——————–

6) Robertas Bikas                                                              ——————–

7) Juozas Svygrys                                                              ——————–

 

2. Šakių r.:

1) Jonas Bernotas (j.bernotas@kggroup.eu)                       ——————–

2) Vilija Mažeikienė (vilmazeikiene@gmail.com)            ——————–

3) Virginijus Mockus (vir.mockus@one.lt)                        ——————–

4) Algimantas Sabas (vetalgissabas@takas.lt)                   ——————–

 

 

PANEVĖŽIO apsk.:

 

1. Panevėžio r.:

1) Zenonas Burokas (zenonasveterinarija@gmail.com)     ——————–

2) Vytautas Bukelis (trovitas@gmail.com)                        ——————–

3) Algirdas Pranckūnas                                                       ——————–

4) Ričardas Maldūnas                                                         ——————–

 

 

 

 

2. Biržų r.:

(ikutkuviene@vet.lt)

1) Vygantas Macys                                                           ——————–

2) Voldemaras Mežanskas                                               ——————–

3) Rimantas Ratkevičius                                                  ——————–

4) Aurelija Skavronskaitė                                                ——————–

5) Justas Stiklius                                                              ——————–

 

3. Kupiškio r.:

(stalgvita@takas.lt)

1) Virgilijus Balčiūnas                                                   ——————–

2) Ričerdas Kriovė                                                         ——————–

 

4. Pasvalio r.:

1) Ričardas Strumskys (r.strumskys@gmail.com)            ——————–

2) Rimantas Dinsmonas (rdinsmonas@gmail.com)          ——————–

3) Arūnas Mileika (amileika@yahoo.com)                       ——————–

 

5. Rokiškio r.:

(vet.seskas@gmail.com)

1) Romualdas Bartkus                                                     ——————–

2) Jonas Vilutis                                                               ——————–

3) Petras Šeškas                                                              ——————–

4) Kazys Vilys                                                                ——————–

5) Artūras Mačiežas                                                        ——————–

 

 

 

ŠIAULIŲ apsk.:

 

1. Šiaulių r.:

1) Rimas Ribinskas                                                        ——————–

2) Vidmantas Nareckas                                                  ——————–

3) Snaiguolė Mažeikienė                                               ——————–

 

2. Joniškio r.:

1) Renata Dūdienė                                                          ——————–

 

 

 

3. Pakruojo r.:

1) Valdas Povilionis (valdasjovarai@gmail.com)          ——————–

2) Adolfas Auksutis                                                         ——————–

3) Algis Deržinauskas                                                      ——————–

 

4. Kelmės r.:

(avileikis@vet.lt)

1) Gvidas Jautakis                                                              ——————–

2) Arūnas Vileikis                                                              ——————–

3) Mindaugas Levickis                                                       ——————–

5. Radviliškio r.

1) Rimantas Karolis,  (karolis.rimantas@gmail.com)          ——————–

2) Romas Miselis, (romasmiselis@gmail.com)                  ——————–

3) Rimantas Kairys,  (kairys.rimantas@gmail.com)            ——————–

4) Jonas Jasaitis,  (jasaitis.veterinarija@gmail.com)           ——————–

5) Audronis Jegnoras,  (audronisj03@gmail.com)               ——————-

 

6. Akmenės r. :

1) Stanislava Znutienė                                                             ——————-

 

 

TAURAGĖS apsk.:

1. Jurbarko r.:

1) Jonas Mažeika  (jmazeika@vet.lt)                                    ——————–

2) Kęstutis Palaitis                                                                     ——————–

 

 

2. Tauragės r.:

1) Regina Rutkauskienė (reginarutkauskiene@inbox.lt)       ——————–

2) Remigijus Chomičius (Remchomicius@gmail.com)         ——————–

3) Skaistė Grikšaitė                                                                 ——————–

 

3. Šilalės r.:

1) Arūnas Jakštas  (jakstas004@gmail.com)                            ——————–

2) Romualdas Kučinskas  (kucinskas001@gmail.com)            ——————–

 

TELŠIŲ apsk.:

1. Telšių r.:

1) Edvardas Liutkus (eliutkus@erdves.lt)                                   ——————–

2. Mažeikių r.:

1) Krakys Vidmantas (vidvet@gmail.com)                             ——————–

2) Mačiulis Valdas                                                                   ——————–

3) Jakštienė Romualda                                                             ——————-

4) Bruklys Arūnas                                                                   ——————-

 

3. Plungės r.:

1) Juozas Labeikis

 

UTENOS apsk.:

 

1. Utenos r.:

(kimka@freemail.lt)

1) Ričardas Tamulis                                                                    ——————–

2) Tomas Cicėnas                                                                        ——————–

3) Jurgita Stankevičienė                                                              ——————–

4) Jonas Dringelis                                                                       ——————–

 

2. Anykščių r.:

1) Alfredas Bankauskas  ( alfredasbankauskas@gmail.com)    ——————–

2) Milda Špokevičienė   ( milda.spokeviciene@gmail.com)      ——————–

3) Mindaugas Jankauskas  (mindaugas@erdves.lt.)                   ——————–

 

3. Ignalinos r.:

1) Edmundas Sketerskis   (esketerskis@gmail.com)                    ——————–

 

 

4. Molėtų r.:

1) Kęstutis Kontrimavičius (kkontra@one.lt)                              ——————–

2) Virginijus Vinslovas                                                                ——————–

 

 

 

5. Zarasų r.:

1) Artūras Vaitkevičius  (dnarutiene@vet.lt)                              ——————–

2) Arvydas Zarakausas                                                                ——————–

 

VILNIAUS apsk.:

1. Vilniaus r.:

(ssurginevicius@vet.lt)

1) Gžegožas Savickis                                                                  ——————–

2) Raimondas Matutitis                                                              ——————–

3) Vitalijus Pogarielovas                                                             ——————–

4) Virginija Šaulienė                                                                   ——————–

 

2. Elektrėnų r.:

1) Januš Abucevič (jabucevic@remo.lt)                                   ——————–

2) Virgilijus Jončas (virgilijusjoncas@gmail.com).                 ——————–

 

 

3. Šalčininkų r.:

1) Stanislav Mokrickij  ( smokrickij@inbox.lt)                         ——————–
2) Kęstutis Radziulis   (kesameister@gmail.com)                       ——————–

 

4. Širvintų r.:

1) Marijonas Apanavičius – mapanavicius@vet.lt                      ——————–

2) Liusė Bagdonavičienė – liusebagdonaviciene@medicina.lt     ——————–

3) Algirdas Breidokas                                                                  ———————

 

 

5. Ukmergės r.:

1) Danutė Užkurėlytė (duzkurelyte@vet.lt)                                 ——————–

2) Romas Avižienis                                                                      ——————–

 

 

Viso: (120 delegatų)

 

 

 

 

2. LVGA  VALDYBA (7 delegatai)

 

1)  Vidmantas Bižokas                                                                    ———————-

2)  Petras Tamašauskas                                                                    ———————-

3) Algimantas Lūža                                                                          ———————-

4) Gražina Januškevičienė                                                               ———————–

5) Jurūnas Jonas Jablonskas                                                             ———————–

6) Saulius Aidas Laurusevičius                                                       ————————

7) Kęstutis Patašius                                                                         ———————–

 

3. LVGA ETIKOS KOMISIJA (5 delegatai)

 

1)  Valdas Plioplys                                                                          ————————–

2)  Alius Pockevičius                                                                      —————————

3)  Valdas Griešius                                                                          —————————

4)  Virginija Grigalauskienė                                                            ————————–

5)  Audrius Kimontas                                                                      —————————

 

 

 

 

 

 

4. VALSTYBINĖ MAISTO IR VETERINARIJOS TARNYBA

(23 delegatai)

 

 

1.  Zigmas Neverdauskas  (Telšiai)                                                 —————————-

2.  Zigmantas Stumbra (Mažeikiai)                                                  —————————

3.  Deividas Kliučinskas  (VMVT)                                                   —————————

4.  Jonas Milius  (VMVT)                                                                —————————-

5. Skirmantas Miškinis (Vilniaus VMVT)                                       —————————-

6. Saulius Surginevičius  (Vilniaus VMVT)                                     —————————

7. Valdemaras Kontautas (Panevėžio VMVT)                                 —————————-

8. Adolfas Rinkūnas (Biržų VMVT)                                               —————————-

9.  Linas Tiškus (Utenos VMVT)                                                     —————————-

10. Alvydas Stukas (Utenos VMVT)                                              —————————–

11. Dainius Žiogelis (Anyksčių VMVT)                                         —————————-

12.  Nijolė Paulauskienė (Molėtų VMVT)                                      —————————-

13. Antanas Bauža (Klaipėdos VMVT)                                          —————————-

14. Virgilijus Valantinas  ((Klaipėdos VMVT)                              —————————-

15. Romas Černius (Alytaus VMVT)                                             —————————-

16. Auridas Marcinkus   (Lazdijų VMVT)                                     —————————-

17. Algirdas Pocius  (Jurbarko VMT)                                             —————————–

18.  Nemunas Antanavičius  (Kauno VMVT)                                 ——————————

19.   Alfonsas Genys   (Kėdainių  VMVT)                                     —————————–

20.  Kastytis Stankus (Marijampolės VMVT)                                 ——————————

21.   Arūnas Teišerskis (Šiaulių VMVT)                                         ——————————-

22.   Gediminas Adomavičius (Švenčionių VMVT)                        ——————————-

23.  Gediminas Pridotkas (NVMRVI)                                               ——————————

Parašykite komentarą

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.