Radiacinės saugos mokymai veterinarijos gydytojams LSMU Lapkričio mėn.

2021 m. lapkričio 8 – 17 dienomis LSMU Veterinarijos akademijoje, Maisto saugos ir kokybės katedroje vyks kursai asmenims, būsiantiems atsakingais už radiacinę saugą tema: Pradinio radiacinės saugos mokymo programa asmenims, atsakingiems už radiacinę saugą veterinarijoje“.

Programos apimtis 60 val.  (2,3 ECTS).

Radiacinės saugos centro sprendimu šis kursas įvertintas kaip atitinkantis atsakingųjų už radiacinę saugą veterinarijoje pradinių mokymų reikalavimus, o asmenys, išklausę kursą ir išlaikę egzaminą, įgyja teisę būti atsakingais už radiacinę saugą veterinarijoje.

Mokymai vyks nuotoliniu sinchroniniu būdu. Pirmas susitikimas vyks lapkričio 8 d.  9.00 val.

Vadovaujantis LSMU Rektoriaus įsakymu 2018-11-16 Nr. V-925 kursų kaina vienam asmeniui 303.00 EUR (+6,00 EUR už pažymėjimą).

Norintieji dalyvauti kursuose  turi registruotis www.medas.lt. Kurso kodas KMU829 (https://medas.lt/kursas/228886943).


2021 m. lapkričio 15 – 17 dienomis LSMU Veterinarijos akademijoje, Maisto saugos ir kokybės katedroje vyks kursai asmenims, atsakingiems už radiacinę saugą (mokyti organizuoti ir užtikrinti Radiacinės saugos centro išduotos licencijos ar laikinojo leidimo sąlygų laikymąsį, užtikrinti darbuotojų, pacientų ir padedančiųjų asmenų saugą vykdomų procedūrų metu) veterinarijoje, tema: Periodinio radiacinės saugos mokymo programa asmenims, atsakingiems už radiacinę saugą veterinarijoje“.

Programos apimtis 17 val.  (0,6 ECTS).

Radiacinės saugos centro sprendimu šis kursas įvertintas kaip atitinkantis atsakingųjų už radiacinę saugą veterinarijoje periodinių mokymų reikalavimus, o asmenys, išklausę kursą ir išlaikę egzaminą, įgyja teisę toliau būti atsakingais už radiacinę saugą veterinarijoje.

Mokymai vyks nuotoliniu sinchroniniu būdu. Pirmas susitikimas vyks lapkričio 15 d. 9.00 val.

Vadovaujantis LSMU Rektoriaus įsakymu 2018-03-07 Nr. V-199 kursų kaina vienam asmeniui 70,55 EUR (+6,00 eur už pažymėjimą).

Norintieji dalyvauti kursuose  turi registruotis www.medas.lt. Kurso kodas KMU816 (https://medas.lt/kursas/165481806).


2021 m. lapkričio 15 – 17 dienomis LSMU Veterinarijos akademijoje, Maisto saugos ir kokybės katedroje vyks kursai veterinarijos gydytojams, dirbantiems su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais, tema: „Periodinio radiacinės saugos mokymo programa su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais dirbantiems veterinarijos gydytojams“.

Programos apimtis 15 val.  (0,5 ECTS).

Radiacinės saugos centro sprendimu šis kursas įvertintas kaip atitinkantis dirbančiųjų su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais periodinių mokymų reikalavimus, o asmenys, išklausę kursą ir išlaikę egzaminą, įgyja teisę toliau dirbti su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais.

Mokymai vyks nuotoliniu sinchroniniu būdu. Pirmas susitikimas vyks lapkričio 15 d. 9.00 val.

Vadovaujantis LSMU Rektoriaus įsakymu 2017-02-08 Nr. V-134 kurso kaina vienam asmeniui 61,95 EUR (+6,00 eur už pažymėjimą).

Norintieji dalyvauti kursuose  turi registruotis www.medas.lt.  Kurso kodas KMU784 (https://medas.lt/kursas/1667644479).


2021 m. lapkričio 22-26 dienomis LSMU Veterinarijos akademijoje, Maisto saugos ir kokybės katedroje vyks kursai veterinarijos gydytojams, dirbsiantiems su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais, tema: „Pradinio radiacinės saugos mokymo programa su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais dirbsiantiems veterinarijos gydytojams“.

Programos apimtis 30 val.  (1,0 ECTS).

Radiacinės saugos centro sprendimu šis kursas įvertintas kaip atitinkantis dirbančiųjų su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais pradinių mokymų reikalavimus, o asmenys, išklausę kursą ir išlaikę egzaminą, įgyja teisę dirbti su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais.

Mokymai vyks nuotoliniu sinchroniniu būdu. Pirmas susitikimas vyks lapkričio 22 d. 9.00 val.

Vadovaujantis LSMU Rektoriaus įsakymu 2017-02-08 Nr. V-134 kurso kaina vienam asmeniui 153,30  EUR (+6,00 EUR už pažymėjimą).

Norintieji dalyvauti kursuose  turi registruotis www.medas.lt.  Kurso kodas KMU783

…….

Įėjus, spausti „naujo specialisto registracija“, užpildyti savo vartotojo paskyrą ir susikurti prisijungimo duomenis: vartotojo vardą ir slaptažodį. Prisijungę pagal šiuos duomenis, tapsite sistemos vartotoju ir galėsite pateikti paraišką į kursą. Jei pildant savo paskyrą nerasite reikiamos įstaigos, pasirinkite brūkšnelį.

Užsiregistravusiems kursų dalyviams bus išsiųsta sąskaita apmokėjimui.

Dokumentinę nuotrauką ir diplomo kopiją siųsti el. paštu gintare.zakariene@lsmuni.lt iki kursų pradžios.

Dėl registracijos klausimų kreiptis: marija.ivaskiene@lsmuni.lt (tel.:869934060), dėl kursų informacijos:  gintare.zakariene@lsmuni.lt

Maksimalus kursantų skaičius 10 žmonių atskiruose mokymuose.

Parašykite komentarą

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti tinkamą svetainės veikimą. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su LVGA Privatumo politika.