Gruodžio 4 – 13 Pradinio radiacinės saugos mokymo programa

2023 m. gruodžio 4 – 13 dienomis LSMU Veterinarijos akademijoje, Maisto saugos ir kokybės katedroje vyks kursai asmenims, būsiantiems atsakingais už radiacinę saugą tema: Pradinio radiacinės saugos mokymo programa asmenims, atsakingiems už radiacinę saugą veterinarijoje“.

Programos apimtis 60 val.  (2,3 ECTS).

Radiacinės saugos centro sprendimu šis kursas įvertintas kaip atitinkantis atsakingųjų už radiacinę saugą veterinarijoje pradinių mokymų reikalavimus, o asmenys, išklausę kursą ir išlaikę egzaminą, įgyja teisę būti atsakingais už radiacinę saugą veterinarijoje.

Mokymai vyks nuotoliniu sinchroniniu būdu. Pirmas susitikimas – gruodžio 4 d.  9.00 val.

Vadovaujantis LSMU Rektoriaus įsakymu 2018-11-16 Nr. V-925 kursų kaina vienam asmeniui 309.00 EUR.

Norintieji dalyvauti kursuose  turi registruotis www.medas.lt. Kurso kodas KMU829 (https://medas.lt/kursas/228886943).

Įėjus, spausti „naujo specialisto registracija“, užpildyti savo vartotojo paskyrą ir susikurti prisijungimo duomenis: vartotojo vardą ir slaptažodį. Prisijungę pagal šiuos duomenis, tapsite sistemos vartotoju ir galėsite pateikti paraišką į kursą. Jei pildant savo paskyrą nerasite reikiamos įstaigos, pasirinkite „-kita“.

Užsiregistravusiems kursų dalyviams bus išsiųstas kvietimas su sąskaita apmokėjimui.

Nuotrauką ir diplomo kopiją siųsti el. paštu gintare.zakariene@lsmu.lt iki kursų pradžios.

Dėl registracijos mede klausimų kreiptis: marija.ivaskiene@lsmu.lt (tel.:869934060), dėl kursų eigos informacijos:  gintare.zakariene@lsmu.lt

Maksimalus kursantų skaičius 10 žmonių.

Image by Freepik

Parašykite komentarą

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti tinkamą svetainės veikimą. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su LVGA Privatumo politika.