Sausio 6 d. Dėl augintinių ženklinimo kompensavimo tvarkos

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (toliau – VMVT), atsižvelgdama į tai, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2021 m. gruodžio 29 d. nutarimu Nr. 1145 „DĖL SOCIALINĖS PAŠALPOS GAVĖJŲ IR GYVŪNŲ GLOBĖJŲ LAIKOMŲ KAČIŲ, ŠUNŲ IR ŠEŠKŲ PRIVALOMO ŽENKLINIMO IR REGISTRAVIMO IŠLAIDŲ KOMPENSAVIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO“patvirtintas Socialinės pašalpos gavėjų irgyvūnų globėjų laikomų kačių, šunų ir šeškų privalomo ženklinimo ir registravimo išlaidų kompensavimo tvarkos aprašas (https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/7aab9e90693a11eca9ac839120d251c4), 

š. m. sausio 6 d. (ketvirtadienį) organizuoja nuotolinį seminarą privatiems veterinarijos gydytojams ir ženklintojams, teikiantiems gyvūnų augintinių ženklinimo ir registravimo paslaugas.

 Seminaro pradžia 10:00 (prisijungimas / registracija nuo 9:45).

Prisijungimo į nuotolinį seminarą nuoroda: https://us02web.zoom.us/j/86568016225?pwd=QklOVnZOMFNFeFhLR3pCdVJRc2JUUT09

Seminaras bus įrašomas, tad po seminaro persiųsime jo įrašo nuorodą.

LIETUVOS VETERINARIJOS GYDYTOJŲ ASOCIACIJOS ir LIETUVOS SMULKIŲ GYVŪNŲ VETERINARIJOS GYDYTOJŲ ASOCIACIJOS prašome apie seminarą informuoti asocijuotus narius.

VMVT departamentų ir jų skyrių prašome apie seminarą informuoti veterinarinių paslaugų teikėjus / privačius veterinarijos gydytojus, teikiančius gyvūnų augintinų ženklinimo, registravimo paslaugas.

Pažymėtina, kad seminaras ta pačia tema planuojamas š. m. sausio 13 d. nuo 11 val,

P. S. Esant poreikiui šia tema galima organizuoti ir daugiau seminarų.

Parašykite komentarą

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti tinkamą svetainės veikimą. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su LVGA Privatumo politika.