Kviečiame veterinarijos farmacijos įmones dalyvauti LVGA suvažiavimo parodoje

Gerbiami Kolegos, farmacinių firmų ir įmonių vadovai,

 

 

 

       2016 metų  spalio   21 d. (penktadienis),  12.00 val. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademijos didžiojoje salėje (Tilžės g. 18, Kaunas)  vyks  XLV (45-asis)  Lietuvos veterinarijos gydytojų asociacijos suvažiavimas.

Suvažiavimo  metu Veterinarijos farmacijos firmas kviečiame parodoje reklamuoti veterinarinius preparatus ir vaistus, įrankius ir įrangą (parodos pradžia 10 val.).

LVGA Valdybos nutarimu šių metų parodai įmonėms ir firmoms parodos registracijos mokestis už minimalų 5 kvadratinių metrų plotą yra 300,0 €, o už kiekvieną papildomą kvadratinį metrą-50,0 € (papildomas plotas ribojamas priklausomai nuo patalpų ploto).    Pinigus pervesti į LVGA sąskaitą –AB DNB bankas, banko kodas 40100, įmonės .kodas 135144755, sąskaitos Nr. LT244010042500003454 ). Atlikus pinigų  pavedimą prašome  apie tai informuoti LVGA sekretorę el. paštu. Registruotis prašome LVGA el. paštu lvga@lva.lt Registracija baigiama spalio mėn. 10 d.

 

Taip pat kviečiame Jus tapti Suvažiavimo  rėmėjais.

  

 

Linkime sėkmės ir iki susitikimo suvažiavime !

 

 

 

Pagarbiai-  Valdybos vardu,  LVGA prezidentas  prof. Vidmantas Bižokas

 

Parašykite komentarą

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti tinkamą svetainės veikimą. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su LVGA Privatumo politika.