Seminaras dėl ES paramos projekto 2015 11 25 d. VMVT (Registracija baigta)

 

TERITORINĖ VMVT

Veterinarijos gydytojų norinčių pretenduoti gauti ES paramą sąrašas
AKMENĖS
ALYTAUS
  1. 1.      Danius Kanauka, dkanauka@gmail.com , tel.8 687 20885;
  2. 2.      Antanas Lugauskas, tel.8 680 91840;
  3. 3.      Irma Stenionienė, irirma@gmail.com , tel. 8 647 38568;
  4. 4.      Algis Peleckas, tel.8 652 73184;
ANYKŠČIŲ
  1. 5.      Rasa Krasauskaitė, rasiukas13@gmail.com

 

BIRŽŲ
DRUSKININKŲ
ELEKTRĖNŲ
  1. 6.      Virgilijus Jončas,tel.  8-677-80228, el. paštas vjoncas@vet.lt
  2. 7.      Viktoras Petrovskis,tel. 8-646-50186, el. paštas v.petrovskis@postbox.lt
IGNALINOS
  1. 8.      Arvydas Kuliukas tel. 868245929 el. paštas argelada@gmail.com
JONAVOS
  1. 9.      Viktorija Lokianskienė tel. 834960063, 860034409 el. paštas info@vetpet.lt
  2. 10.  Vitalija Marčiukaitienė tel. 861400983 el. paštas kabarga3@gmail.com
  3. 11.  Virginijus Kanapė tel. 869936148 el. paštas virgiskanape@gmail.com
JONIŠKIO
  1. 12.  Nerijus Vaitkus, tel. 868244277, el. p. vaitkus.n@gmail.com
  2. 13.  Rimantas Liudvinaitis, tel.  868723615, el. p.  liudvinaitis@takas.lt
  3. 14.  Zina Parfionova, tel. 861438367, el. p. zynyke@gmail.com
JURBARKO
KAIŠIADORIŲ
KALVARIJOS
  1. 15.  Alfredas Bieliūnas, +37069836766, alfredas.bieliunas@takas.lt;
  2. 16.  Algirdas Liutkevičius, +37069834230, algirdas.vet@gmail.com;

 

KAUNO
  1. 17.  Ingrida Šapalienė tel. 861442151, el. paštas sapaliene@gmail.com
  2. 18.  Lina Tarasevičienė, tel. 860920200, el. paštas info@veterinare.lt
  3. 19.  Vilmantas Juodžentis, vilmantas.juodzentis@gmail.com T.+37065539333
KAZLŲ RŪDOS
  1. 20.  Vitalius Balickas, tel. 8 616 11683, el.p. vetvitalius@gmail.com
  2. 21.  Robertas Stoškus, tel. 8 618 17027, el. p. robisbiz@yahoo.com
KELMĖS
  1. 22.  Vytautas Leščiauskas  , tel. 869809628 el.paštas  nutriveta@gmail.com,
  2. 23.  Justinas Gerčas   tel. 862436661el. paštas  justinas.gercas@gmail.com,

 

KĖDAINIŲ
  1. 24.  Egidijus Eimontas Tel. nr. 8685 57029,el.p. eimontasvet@gmail.com
KLAIPĖDOS
  1. 25.  Aivaras Užpelkis te. 865266580 el.paštas a.uzpelkis@gmail.com
KRETINGOS
  1. 26.  Vaclovas Ivanauskas tel.: 8-686-46430; el.paštas vacysiva@gmail.com
  2. 27.  UAB “Bonaveta” tel.:8-631-22503 el.paštas: info@bonaveta.lt
KUPIŠKIO
LAZDIJŲ
MARIJAMPOLĖS
MAŽEIKIŲ
  1. 28.  Arūnas Bruklys tel. 8 616 18148 el. paštas arunasbruklys@gmail.com
  2. 29.  Vidmantas Krakys tel. 8 682 10340 el. paštas vidvet@gmail.com
  3. 30.  Andrius Mačiulis tel. 8662 55798 el. paštas andrius927@gmail.com
  4. 31.  Saulius Petrauskas tel. 8 610 41429 el. paštas sapetra@takas.lt
MOLĖTŲ
PAGĖGIŲ
  1. 32.  Vincas Šiaudvytis  tel. Nr. 868898956  el. paštas vincassiaudvytis@gmail.com
PALANGOS
PANEVĖŽIO
  1. 33.  Kristina Mačernytė-Misevičienė tel.8 670 57574 el.

pastasvet.kristina@gmail.com 

PAKRUOJO
PASVALIO
PLUNGĖS
  1. 34.  Sandra Kaktienė  tel. 860794123 el.paštas sandrapetrutyte@gmail.com
  2. 35.  Kazimieras Baginskas tel. 869847302 el. Paštas baginskomesine@gmail.com
PRIENŲ
  1. 36.  Vaidas Kupstas, tel. 8 687 23181, el.p. vkupstas@gmail.com
  2. 37.  Robertinas Knašys, tel. 8 688 12432, el.p. rknasys@gmail.com
  3. 38.  Alvydas Bortkūnas, tel. 8 698 16326, el.p. vet@sgc.lt
  4. 39.  Virginija Krištopavičienė, tel 8 652 52214, el.p. kristopaviciene@gmail.com
  5. 40.  UAB “Jurgaveta”, tel. 8 685 87530, el.p. jurgaveta@gmail.com
RADVILIŠKIO
RASEINIŲ
  1. 41.  Virgilijus Kuzeris tel.+37068707729 el. paštas vkuzeris@zebra.lt
  2. 42.  Dalia Tautkienė tel. +37068645529 el. paštas daliostautkienes gydykla@yahoo.com
  3. 43.  Ričardas Bartkus tel.+370615-40568 el. paštas dbartkiene@yahoo.com
  4. 44.  Kęstutis Pikelis  tel.+370650-32303                  el. paštas pikelis99@one.lt
RIETAVO
  1. 45.  VILIMAS KURMIS mob. tel.: +37068216719 el. paštas: vilimaskurmis@gmail.com
ROKIŠKIO
  1. 46.  Petras Šeškas tel. 8 698 16375, el. p. vet.seskas@gmail.com
SKUODO
  1. 47.  Petro Tamašausko tel. 868653129 el. paštas ptama@mail.lt
  2. 48.  Airidas Šimkus  tel.  8-662-28827 el. paštas airidas.simkus@gmail.com
ŠAKIŲ
  1. 49.  Vitalijus Balickas, tel. 861611683, el paštas vetvitalius@vet.lt.
  2. 50.  Ramūnas Antanaitis, tel. 867349064, el paštas ramūnas.antanaitis@gmail.com
  3. 51.  Virginijus Mockus, tel. 867442942, el. paštas v.mockus@hotmail.com
ŠALČININKŲ
  1. 52.  Stanislav Mokrickij, tel. 861562083, el. p. smokrickij@inbox.lt
ŠIAULIŲ
ŠILALĖS
  1. 53.  Edmas Navardauskas, tel.  8618-17188, el. paštas edmas027@gmail.com
  2. 54.  Gintas Navardauskas, tel.   8686-96735, el. paštas navardauskas012@gmail.com
  3. 55.  Skaistė Grikšaitė, tel. 8699-45662, el. paštas griksaites@gmail.com
ŠILUTĖS
ŠIRVINTŲ
ŠVENČIONIŲ
TAURAGĖS
  1. 56.  Remigijus Chomičius  tel. +37069819951 el. paštas remcho@gmail.com
  2. 57.   Tomas Bartušis  tel. +37065035544 el. paštas tomasbart@gmail.com
TELŠIŲ
  1. 58.  Jonas Kumža, tel. 868256478, jonaskumza@gmail.com
  2. 59.  Roma Barauskienė, tel. 867190377, rom.barauske@gmail.com
TRAKŲ
UKMERGĖS
  1. 60.  Eugenijus Kuodelis  tel. 8 680 81939, el. paštas akuodelis@gmail.com
  2. 61.  Eugenijus Tumavičius tel.  8610 36104, el. paštas eugenijustumavicius@gmail.com
UTENOS
VILKAVIŠKIO
  1. 62.  Inga Žakaitė, tel.  8-600-80182 el.p.rigrisa@gmail.com
  2. 63.  Vaidas Brazys, tel. 8 618 17955, vaidasadv@gmail.com
VARĖNOS
  1. 64.  Romas Gaidys, tel. 6 687 94460, el. p. romas.gaidys@gmail.com.
VISAGINO
VILNIAUS
ZARASŲ

IĮ “Vedžito” Tel. 867130055el. paštas henrars@yahoo.com

Alvydas Vėlavičius el. paštas velaviciuc@one.lt

Arnoldio Žiniausko el. Paštas pasfila@gmail.com

IĮ Gintariukas el. paštas giedrebas@gmail.com

Dainius Vilkas  tel. 8 69878470 , el.p. dainiusvilkas@gmail.com

Robertas Galinskas tel. 8 621 82315  el.p.    libetera@gmail.com

Ignas Milkintas tel. 868536082,  el.p.  varsed@gmail.com

Šarūno Nenartavičiaus tel. 8 687 31282 el.p.  veterinaras79@gmail.com

Rita Ilgūnė tel. 8 46 342072  el.p. aumuravet@gmail.com  ; rita.ilgune@hotmail.com

Rimantas Žilinskis tel. 868741708 , el.p. rimantaszilinskis@gmail.com

Petras Jakaitis tel. 868547063 , el.p.  jakaitisp@gmail.com

Robertas Bartkus  tel. 8 612 21998 , 868303379 el.p.  info@vingiovet.lt  , vingiovet@gmail.com

Dalia Kujalienė tel. 412152, 8 698 78764 ,  el.p.  vetgyd.dalia@gmail.com

Janina Januškevičienė, Vilnius, jjanuskeviciene@gmail.com

Dalia Juodžentė,  dalia.juodzente@gmail.com

Kristina Garlevičiūtė

Emilija Džiaugytė , emilijadz@gmail.com

Alvydas Vėlavičius, Kaunas, velvitalija@gmail.com

Jovita Jokubauskienė, Varėna

Birutė Rakauskaitė

Zita Aleknavičienė

Virginijus Jončas, Elektrėnai

 

 

Parašykite komentarą

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.