Konferencija „Pienės 2015”

 

VšĮ Plėtros ir informacijos centras

    LR Vyriausybė ir Žemės ūkio ministerija gyvulininkysę laiko prioritetine Žemės ūkio šaka,sukuriančia daugiau pridėtinės vertės,daugiau  darbo vietų ir visai ekonomikai darančiai didesnę įtaką. Būtent dėl šios priežasties ir siekiant pieno rinkos dalyviams parodyti šios šakos svarbą buvo sumanyta kasmetinė konferencija ,Pienės”.  Renginio ,,Pienės 2015″ tikslas – informuoti pieno rinkos dalyvius apie pasaulinius pieno rinkos pokyčius bei pagerbti  efektyviai veikiančius  Lietuvos pienininkystės  ūkius. Konferencijos metu Žemės ūkio ekonomikos mokslų daktaras iš Italijos Kees De Roest skaitys pranešimą apie pasaulines pieno rinkos tendencijas,pieno rinkos plėtrą panaikinus kvotas,gamybos sąnaudų analizę tarp ES valstybių narių palyginti su pagrindiniais pasaulinės pieno rinkos dalyviais, Lietuvos vaidmenį ir ateities perspektyvas ES  pieno produktų rinkoje.

Pranešėjas dr. Kees De Roest yra Ekonomikos departamento ir Žemes ūkio inžinerijos (gyvulininkystės) mokslinių tyrimų centro vadovas, turintis 30 metų mokslinių tyrimų patirtį.

Savo įžvalgomis apie situaciją  Lietuvos pieno rinkoje dalinsis pranešėjai iš įvairių Lietuvos institucijų. Renginyje bus diskutuojama apie pieno rinkos politinę situaciją ir jos reguliavimo priemones.

Išklausius pranešimus renginį vainikuos apdovanojimų įteikimas geriausiemsLietuvos pieno ūkiams.

Bus pagerbti ir apdovanoti 2014 metais daugiausiai pieno pardavę ūkiai. Konferencijos pagrindinė auditorija- stambiausi Lietuvos pieno pardavėjai.

Šiais metais konferencija bus organizuojama 2015 metų  kovo 18 d. Lietuvos sveikatos mokslų  universiteto Veterinarijos akademijos patalpose.

Renginio organizatorius :  informacinis portalas www.pienoukis.lt (VšĮ Plėtros ir informacijos centras).

Kontaktinis asmuo: Laura Baltrušienė; tel.,8 615 37005, pienes@pienoukis.lt

Adresas korespondencijai : Sąjungos a. 5-25, 48379, Kaunas.

Parašykite komentarą

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti tinkamą svetainės veikimą. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su LVGA Privatumo politika.