LSMU karjeros dienos 2014

 

 

LSMU Karjeros dienos 2014

 

„Universiteto savaitė“

Gegužės 5-9 dienomis visos Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) organizacijos kartu jau antrąjį kartą organizuos renginį „Universiteto savaitė“. Juo siekiama paminėti sveikatingumo metus bei šviesti visuomenę sveikatos temomis. Savaitės metu vyks įvairūs su sveikata ir jos puoselėjimu susiję renginiai, skirti ne tik Universiteto, bet ir visai Kauno bendruomenei bei miesto svečiams. Universiteto savaitės renginiai bus organizuojami visuose Universiteto padaliniuose ir įvairiose miesto vietose. Taigi tikimasi sulaukti didelio ne tik LSMU, tačiau ir kitų universitetų studentų dėmesio.

Šiais metais LSMU Karjeros dienos vyks Universiteto savaitės metu – 2014 m. gegužės 6-7 d. „LSMU Karjeros dienos 2014“ – tai dešimtus metus iš eilės organizuojamas renginys, sulaukiantis vis daugiau dalyvių ir dėmesio iš akademinės bendruomenės. Projekto praktinė nauda yra visapusiška: įmonės gali rasti perspektyvių specialistų, pristatyti įmonę studentams, akademinei bendruomenei, formuoti įmonės, ne tik kaip patrauklaus darbdavio, bet ir kaip potencialaus būsimo partnerio, teigiamą įvaizdį. Studentai gali tiesiogiai bendrauti su darbdaviais laisvesnėje aplinkoje, užduoti jiems aktualius klausimus, pasikeisti reikalingais kontaktais, gauti naudingos informacijos.

 

KARJEROS DIENŲ TIKSLAI

 

  • Supažindinti studentus su šiandienine Lietuvos farmacijos, medicinos, veterinarijos ir kitų biomedicinos bei žemės ūkio sričių specialistų rinka.
  • Skatinti tikslingą domėjimąsi savo karjera, jos galimybėmis.
  • Studentams suteikti galimybę pabendrauti su potencialiais darbdaviais, o darbdaviams – su potencialiais darbuotojais.
  • Studentams sudaryti sąlygas sužinoti apie darbą farmacijos, medicinos, veterinarijos ir kitose biomedicinos bei žemės ūkio srityse tiesiai iš specialistų.
  • Rinkos dalyviams suteikti galimybę pristatyti savo įmones bei ieškoti potencialių darbuotojų.
  • Skatinti įmonių bendradarbiavimą su LSMU studentais ateityje.

 

LAIKAS IR VIETA

 

Gegužės 6 d. (antradienis)

Gegužės 7 d. (trečiadienis)

Medicinos akademija (MA), Santakos slėnio Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centras (Eivenių g. 4, Kaunas).  Veterinarijos akademija (VA), Didžioji salė (Tilžės g. 18, Kaunas). 
Nuoroda, kur atvykti:http://www.maps.lt/karjeros-dienos Nuoroda, kur atvykti:http://www.maps.lt/karjeros-dienos

 

 

 

 

 

 

 

RENGINIO EIGA

 

Įmonių prisistatymai

Tikslas – pasidalyti gerąja patirtimi, pasiekimais, supažindinti dalyvius su įmonės naujovėmis, veiklos išskirtinumu, ateities planais ir perspektyvomis. Įmonės prisistatymui skiriama 10 min. Per šį laiką įmonės atstovas turės galimybę pristatyti įmonės ar savo karjeros sėkmės istoriją, padiskutuoti su studentais (norėdami pristatyti savo įmonę, pažymėkite tai registracijos formoje).

 

Stendiniai pranešimai

Kiekviena dalyvaujanti įmonė turės galimybę pateikti išsamesnę informaciją apie įstaigos veiklą jiems skirtuose stenduose. Įstaigų atstovai galės tiesiogiai bendrauti su jų veikla susidomėjusiais studentais ir atsakyti į klausimus. Taip pat įmonės turi teisę rinkti informaciją apie studentus tolimesnio bendradarbiavimo tikslais. Duomenis apie save studentai gali pateikti CV ar įmonės parengtoje anketoje, atsižvelgiant į įmonės poreikius bei tikslus. Universiteto ir įmonės abipusiu sutarimu studentai galės registruotis vizitams į įmones.

 

Vizitai į įmones, papildomos savanoriškos vasaros praktikos

Pagrindinis šių vizitų tikslas – supažindinti studentus su įmonės veiklos ypatybėmis. Pageidautina, kad studentui būtų sudarytos sąlygos pamatyti kuo daugiau įmonės veiklos. Vėliau bendru sutarimu būtų galima organizuoti papildomas vasaros praktikas, kuriomis siekiama abipusės naudos: studentui padedama apsispręsti dėl norimos tolimesnio darbo krypties, o įmonė gauna imlaus, motyvuoto ir perspektyvaus žmogaus, galbūt ir būsimo darbuotojo, pagalbą.

 

Geriausio stendo konkursas

Norint įvertinti įmonių ruošiamus stendus, ketvirtus metus rengiamas „Geriausio stendo konkursas“. Konkurso metu įmonių stendai bus vertinami pagal tokius pagrindinius vertinimo kriterijus:

  •    informatyvumas,
  •    originalumas,
  •    stendo dizainas.

Renginio metu studentai galės balsuoti už, jų manymu, geriausius stendus, kurie bus apdovanoti renginio pabaigoje.

 

REGISTRACIJA

 

Jei susidomėjote ir norėtumėte dalyvauti renginyje „LSMU Karjeros dienos 2014“, turite užsiregistruoti internetiniame puslapyje http://karjera.lsmuni.lt/karjeros-dienos-2014. iki š. m. balandžio 1 d. Registruojantis prašome pateikti visus reikalaujamus duomenis apie įmonę.

 

SAVANORIŠKA PARAMA

 

Įmonių dalyvavimas renginyje „LSMU Karjeros dienos 2014“ yra nemokamas. Tačiau norinčius kviečiame prisidėti prie šio projekto įgyvendinimo ir tapti renginio Mecenatu, Generaliniu rėmėju, Rėmėju.

 

Rėmėjo statusą turinti įmonė būtų paskelbta renginio įmonių kataloge, LSMU Karjeros centro internetinėje svetainėje bei informaciniuose plakatuose, kurie skelbs apie „LSMU Karjeros dienos 2014“ renginį.

Generalinis rėmėjas – įmonė renginio metu būtų pristatyta kaip generalinis rėmėjas, jų reklaminis stendas galėtų būti pastatomas ant scenos. Įmonė būtų paskelbta įmonių kataloge, LSMU Karjeros centro internetinėje svetainėje bei informaciniuose plakatuose kaip generalinis rėmėjas. LSMU Karjeros centro internetinės svetainės pagrindiniame puslapyje būtų galimybė įdėti Jūsų įmonės reklamjuostę.

Mecenatas – tai meno ir mokslo rėmėjas. Įmonė būtų publikuojama visos „Universiteto savaitės“ metu informaciniuose šaltiniuose, t. y., įmonių kataloge, LSMU Karjeros centro internetinėje svetainėje, plakatuose, net šešiuose TV ekranuose bei kituose Universiteto informacinės sklaidos šaltiniuose. Įmonės reklaminis stendas būtų matomiausioje vietoje ant scenos bei turėtų išskirstą geriausią reklaminį plotą Karjeros dienų renginio metu. Taip pat būtų galima įdėti įmonės reklamjuostę Karjeros centro internetinėje svetainėje.

Išsamesnė informacija:

Lina Gedmintaitė, el. p. lina@karjera.lsmuni.lt tel. +370 686 71170,

ORGANIZATORIAI

Parašykite komentarą

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti tinkamą svetainės veikimą. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su LVGA Privatumo politika.