Pasaulinė paroda Hanoveryje (Vokietija)

EuroTier‘ 2012 –
Pasaulinė gyvulininkystės ir jos vadybos paroda
BioEnergy Decentral‘ 2012–  
Bioenergijos ir decentralizuotos energijos tiekimo paroda
                                           
2012.11.13-11.16. d. Hanoveris, Vokietija
 
Kviečiame Jus vykti š.m. lapkričio mėn. 11-15 d. aplankyti parodas Nr.1.Euro Tier‘ 2012 Tarptautinę gyvulininkystės ir jos vadybos parodą“ ir „BioEnergy Decentral‘ 2012 – Bioenergijos ir decentralizuotos energijos tiekimo parodą”, rengiamas kas 2 metai Hanoveryje, Vokietijoje. Paskutinį sykį „EuroTier‘ 2010“ 179 900 kv.m. parodos plote dalyvavo 1 926 eksponentai iš 49 šalių, o apsilankė joje daugiau nei 144 985 lankytojai, o „BioEnergy Decentral‘ 2010“ parodoje dalyvavo 375 kompanijos, bei parodos organizatoriai sulaukė apsilankant 42 684 specialistų.
â-  EuroTIER parodos sektoriai:
â-ªGyvulių veisimas, programos, prekyba, reprodukcijos technologijos â-ªFermų statyba â-ªPašarų sandėliavimas, pašarų produkcija â-ªGyvulių fermų ir daržinių statyba â-ªMašinos ir įranga gyvulių ūkiui ir šėrimui â-ªAplinkos apsaugos valdymo ir aplinkosaugos technologijos â-ªMašinos ir įranga pienininkystei ir šaldymui â-ªMašinos ir įranga mėšlui, kietoms ir skystoms trąšoms â-ªTransporto priemonės ir transporto paslaugos â-ªPaukštienos, kiaušinių, žuvies gamybos procesai ir marketingas â-ªĮranga, priedai ir atsarginės dalys â-ªVadybos ir konsultacinės paslaugos â-ªInformacija
â-  BioEnergy Decentral parodos sektoriai:
â-ªŽemės ūkio ir miškų ūkio valdymas â-ªViešas naudojimas â-ªSavivaldybės â-ªEnergijos tiekimo kompanijos â-ªPramonė â-ªĮrengimai ir komponentai â-ªEnergijos paslaugų tiekėjai â-ªKietųjų atliekų valdymas â-ªPrivatūs ir valstybiniai investuotojai â-ªFinansinių paslaugų tiekėjai â-ªMokslas ir tyrimai â-ªPriežiūros paslaugos ir konsultantai â-ªAprūpinimo ir paslaugų kompanijos
 
Kelionė vyks š.m. lapkričio mėn. 11-15 d.
Kelionės kaina: 1095,-Lt./asm.
Kelionės kainą sudaro: kelionė komfortabiliu autobusu (WC, audio/video, kava/arbata), 2 nakvynės dviviečiame kambaryje viešbutyje Lenkijoje (su pusryčiais), 2 nakvynės dviviečiame kambaryje viešbutyje**** Vokietijoje (su pusryčiais, sauna ir baseinas nemokamai), draudimas, kelionės vadovo paslaugos, kelių ir ekologijos mokesčiai, apžvalginė ekskursija Berlyne.
Pastoviems klientams ir grupėms pritaikysime nuolaidas!
 
Bilietų į parodą kaina: 22,-Eurai/1 d., 44,-Eurai/visom dienom.
Dėl visų kelionės detalių: smulkesnės programos, paraiškos kelionei ir kitų klausimų maloniai kviečiame teirautis ir registruotis kelionei tel.: 8 615 28130; 8 5 210 1216 arba e-paštu: l.aleksiuniene@boutiquetravel.lt; parodos@boutiquetravel.lt  Kelionių organizatorius „Boutique Travel“ Universiteto g.4, LT-01131 Vilnius.

Parašykite komentarą

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti tinkamą svetainės veikimą. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su LVGA Privatumo politika.