FVE Generalinė asamblėja Palerme

 

 

 

Europos veterinarijos federacijos (FVE) Generalinė asamblėja Palerme (Italija)

 

    2011 metų birželio 08-11 dienomis LVGA delegacija, vadovaujant LVGA prezidentui prof. Vidmantui Bižokui,  buvo išvykusi į  komandiruotę Palerme (Italijos Respublika) dalyvauti Europos veterinarijos federacijos (FVE) Generalinėje asamblėjoje. Buvo atstovauta Lietuvos veterinarijos gydytojų asociacija, LSMU Veterinarijos akademijos Veterinarijos fakultetas ir Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba.Prieš asamblėją vyko Šiaurės Europos ir Baltijos valstybių asociacijų pasitarimas dėl bendros strategijos Generalinėje asamblėjoje. Birželio 09 dieną dalyvauta  Europos šiaurės valstybių asociacijų prezidentų susitikime ir Europos veterinarijos praktikų ir Valstybinės tarnybos sąjungų sekcijų posėdžiuose.

   

    Birželio 10-11 dienomis dalyvauta Europos veterinarijos federacijos Generalinėje asamblėjoje. Joje buvo pritarta darbotvarkei, supažindinta su paskutinės asamblėjos priimtais dokumentais ir veikla, pristatyta  metinė finansinė ataskaita, biudžeto balansas ir kitų metų biudžeto projektas, kuriems buvo pritarta. Buvo išrinkta nauja FVE vadovybė ir taryba. FVE prezidentu išrinktas Christophe Buhot (Prancūzija), viceprezidentais išrinkti Karin Ostensson (Švedija), Robert Huey (JK), Hans-Joachim Gotz (Vokietija) ir Rafael Lagens (Ispanija).

    Asamblėjoje kalbėjo buvęs Pasaulio veterinarijos asociacijos prezidentas dr. H. Schneider, Pasaulio veterinarijos asociacijos prezidentas dr. Tjeerd Jorna, JAV veterinarijos gydytojų asociacijos viceprezidentas bei kiti atstovai.  Kalbėta apie Veterinarijos įstatymdavystės pokyčius, valstybinių veterinarijos gydytojų atsakomybę, mėsos inspekcijos modernizaciją, bičių ligas, antimikrobinės rezistencijos prevenciją,  ES 2005/36 direktyvos dėl profesinio pripažinimo revizavimą, gyvūnų gerovę, FVE ateities vystymo viziją. Taip pat buvo išklausytos  atskirų FVE sekcijų  ataskaitos, supažindinta su CALLISTO projektu.

    Buvo nutarta, kad kita FVE Generalinė asamblėja vyks 2011 metų lapkričio 18-19 dienomis Briuselyje, o 2012 metais vyks Olandijoje.

 

 

 

 

 

   

Parašykite komentarą

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti tinkamą svetainės veikimą. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su LVGA Privatumo politika.