LVGA 2011 metų krepšinio turnyras

    LVGA organizuoja 2011 metų krepšinio turnyrą. Turnyre gali dalyvauti centrinės VMVT, apskričių VMVT, LSMU Veterinarijos akademijos, NMVRV instituto ir privačia praktika užsiimančių, regioniniu principu sukomplektuotos, veterinarijos gydytojų komandos. Komandos sudėtyje turi būti veterinarijos gydytojai ir/ar aukščiau paminėtų įstaigų etatiniai darbuotojai.

    Komandos paraiškas turi pateikti iki 2010 metų lapkričio 30 dienos LVGA būstinei faksu: 8 37 267971, el. paštu lvga@lva.lt , arba v.bizokas@lva.lt , arba paštu adresu: LVGA, Tilžės g. 18, Kaunas. Komandos paraiškoje turi būti nurodyta komandos nario vardas ir pavardė, gimimo metai, darbovietė ir užimamos pareigos bei kiekvieno komandos nario asmeniniu parašu patvirtinimas, kad žaidėjas yra pasitikrinęs sveikatą ir už ją atsako pats. Komandos paraišką tvirtina komandos vadovas. Turnyro metu žaidėjų perėjimas iš vienos komandos į kitą negalimas.

   Priklausomai nuo užsiregistravusių turnyre komandų skaičiaus vėliau bus apsispręsta dėl turnyro nuostatų (du pogrupiai araba vieno rato sistema) ir rungtynių grafiko. Primename, kad turnyro rezultatai bus įskaitomi bendroje 2011 metų LVGA sporto ir kultūros šventės (Telšių apskritis) suvestinėje.

  Lauksime Jūsų paraiškų teikimo ir aktyvaus dalyvavimo turnyre!

  Turnyro organizacinio komiteto vardu – LVGA prezidentas Vidmantas Bižokas.

Parašykite komentarą

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti tinkamą svetainės veikimą. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su LVGA Privatumo politika.