Gerbiami Kolegos LVGA nariai ir visi veterinarijos gydytojai, atėjo vasaros atostogų metas.  Linkiu visiems šiltų dienų, malonių įspūdžių, geros nuotaikos ir puikaus poilsio atostogaujant ! Aš atostogausiu iki rugpjūčio 30 dienos. Esant būtinybei, galite su manimi susisiekti el. paštu arba mobiliuoju telefonu. Pagarbiai, LVGA prezidentas Vidmantas Bižokas.

Komentarai(0)

1923 – iųjų viduvasary, birželio 17 dieną, šeštadienį į Laikinąją sostinę Kauną iš visų šalies kraštų rinkosi veterinarijos gydytojai. Tądien Žemės ūkio ir valstybės turtų ministerijos name – Kęstučio g. 15, kurio antrajame aukšte buvo ir Veterinarijos inspekcijos būstinė, prasidėjo Steigiamasis arba pirmasis suvažiavimas, kuriame buvo įkurta Lietuvos veterinarijos gydytojų sąjunga(LVGS). Įdomu, kad suvažiavimą, kuriame dalyvavo 43 veterinarijos gydytojai, sukvietė prieš tai sudaryta laikinoji jos valdyba. Nuoširdžiai sveikiname visus LVGA narius su šiuo gražiu mūsų profesinės sąjungos įkūrimo 95-erių metų  jubiliejumi !  Linkėdamas visiems Lietuvos veterinarijos gydytojams ir Asociacijos nariams visokeriopos sėkmės, pagarbiai, LVGA prezidentas Vidmantas Bižokas.

Komentarai(0)
LVGA XLVII (47-asis) suvažiavimas
(2018-05-22 09:54:43)

LVGA eilinis XLVII (47-asis) suvažiavimas vyks 2018 metų lapkričio 16 dieną (penktadienis) 10.00 val. LSMU Veterinarijos akademijos II-oje (prof. K. Aleksos) auditorijoje (Tilžės g.18, Kaunas, 4-ieji rūmai).  Preliminari suvažiavimo darbotvarkė patalpinta šio pranešimo priede. LVGA Valdyba.

Komentarai(0)
LVGA narių 2018 metais sąrašas
(2018-05-22 09:46:18)

Talpiname LVGA narių 2018 metais sąrašą. Aptikus netikslumų dėl nario mokesčio arba narystės Asociacijoje prašome informuoti mus elektroniniu paštu lvga@lvga.lt  LVGA informacija.

Komentarai(0)

2018 metų gegužės 08 dieną LSMU Veterinarijos akademijoje vyks LVGA maisto kontrolės sekcijos organizuojamas seminaras "Maistas ir sveikata"ir renginys "Maisto šventė". Seminaras registruotas LVGA. Plačiau-šio pranešimo priede. LVGA informacija.

Komentarai(0)

2018 metų balandžio mėn. LSMU VA Maisto saugos ir kokybės katedra organizuoja kursus asmenims, atsakingiems, dirbantiems ir dirbsiantiems su jonizuojančios spinduliuotės šaltiniais. Daugiau informacijos apie šiuos kursus pateikta šio pranešimo priede.

Komentarai(0)
Sveikiname su šv. Velykomis !
(2018-03-29 14:42:50)

Mieli Kolegos, bundančiai gamtai paskelbus šios gražios pavasario šventės atėjimą atgimkime tauresniems troškimams ir ketinimams, nepamirškime dalinti žmonėms gerumo, šypsenų ir meilės. Visų mūsų širdys lai prisipildys gaivaus pavasariško džiaugsmo ir vidinės darnos, o namus apgaubs ramybė ir viltis. Su šv. Velykom! LVGA vardu, pagarbiai  Vidmantas Bižokas.

Komentarai(0)

2018 metų rugsėjo 27 dieną LSMU Veterinarijos akademijoje vyks tarptautinė mokslinė konferencija "Gyvūnų mityba ir sveikatingumas bei gyvūninės produkcijos kokybė". Konferencija registruota LVGA. Plačiau apie konferenciją-šio pranešimo priede. LVGA informacija.

Komentarai(0)

2018 metų balandžio 20 dieną Birštone "Eglės" sanatorijoje vyks LVGA ir UAB "Magnum Veterinarija" organizuojamas seminaras "Šunų ir kačių stuburo srities sutrikimų klinikinė diagnostika ir gydymo metodai, kuriuos turi žinoti kiekvienas veterinarijos gydytojas". Daugiau informacijos apie seminarą-šio pranešimo priede.

Komentarai(0)

Pasaulio veterinarijos asociacija yra paskelbusi š.m. balandžio 28-ąją-Pasaulio veterinarijos diena, kurios tema  "Veterinarijos profesijos subalansuotos plėtros vaidmuo, siekiant pagerinti pragyvenimo šaltinius, aprūpinti maistu ir saugumą". LVGA informacija.

Komentarai(0)
Liepos 19 d., Ketvirtadienis