Užuojauta Kolegai Audriui Kimontui
(2019-01-09 15:30:29)

Su giliu liūdesiu Utenos valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba praneša, kad mirė privataus veterinarijos gydytojo Audriaus Kimonto žmona. Velionė pašarvota Utenos Kristaus žengimo į dangų parapijos namuose, Vytauto a. 4, Utena.Karstas išnešamas  2019 m. sausio 11 d. 14 val. Lietuvos veterinarijos gydytojų asociacija reiškia nuoširdžiausią užuojautą LVGA Valdybos nariui, Bendrosios praktikos sekcijos valdybos pirmininkui ir Asociacijos Etikos komisijos pirmininkui Kolegai Audriui Kimontui dėl mylimos žmonos mirties. Stiprybės Tau, Audriau...

Komentarai(0)
Žurnalas "VEThouse"
(2019-01-07 10:22:39)

Pirmiausiai noriu  pasveikinti Jus su Naujaisiais metais ir palinkėti įdomių ir turiningų ateinančių metų! Mūsų žurnalas "VEThouse" naujus metus pasitiko taip pat atsinaujinęs - atnaujinom žurnalo svetainę - manome, jog dabar bus patogiau skaitytojams žurnalą atsisiųsti į savo mobilųjį telefoną, planšetę ar kompiuterį. Kviečiame apsilankyti - www.vethouse.lt

Agnė Paškevičiūtė, MB "Kompetencijų ugdymas" direktorė. Mob. tel.: 8 610 02853. El.paštas: agne.paskeviciute@competencies.lt info@competencies.lt

Komentarai(0)

2019 metų sausio 25 dieną LSMU Veterinarijos akademijoje vyks LVGA Maisto kontrolės sekcijos ataskaitinė-rinkiminė konferencija ir seminaras. Plačiau-šio pranešimo priede. LVGA informacija.

Komentarai(0)
LSGVGA ir FECAVA CE seminaras Kaune
(2019-01-03 08:16:29)

2019 kovo 15 d. Kaune vyks LSGVGA ir FECAVA CE  seminaras „Chirurgija smulkių gyvūnų klinikoje. Kaip pasiekti sėkmės, sutaupyti laiką ir pinigus pilvo ertmės chirurgijoje!  Mano šuo sunkiai kvėpuoja  Chirurginiai kvėpavimo takų ligų aspektai". Daugiau informacijos-šio pranešimo priede.

Komentarai(0)

2019 m. sausio 28 – vasario 6 dienomis LSMU Veterinarijos akademijoje, Maisto saugos ir kokybės katedroje vyks kursai asmenims, būsiantiems atsakingais už radiacinę saugą tema: Pradinio radiacinės saugos mokymo programa asmenims, atsakingiems už radiacinę saugą veterinarijoje“. Plačiau-šio pranešimo priede.

Komentarai(0)

Gerbiami Kolegos LVGA nariai, primename Jums, kad LVGA nario mokestį už 2019 metus būtina susimokėti iki einamųjų metų balandžio 01 dienos, t.y. iki 2019 04 01 d. Pagal LVGA Įstatus(7 punktas, 7.1. papunktis)  Asociacijos narys, nesumokėjęs nario mokesčio už einamuosius metus iki balandžio 01 dienos, automatiškai pašalinamas iš Asociacijos. Panorėjęs vėliau atnaujinti savo narystę Asociacijoje, jis turi padengti įsiskolinimą už praėjusius metus.  Metinis  nario mokestis yra 30,00 €. Stojamasis naujai pareiškusių norą stoti į Asociaciją  narių mokestis taip pat yra 30,00 eurų. 2019 metų nario mokestį skyriai gali pervesti centralizuotai į LVGA sąskaitą (Įmonės kodas 135144755, Luminor  Bank AB, banko kodas 40100, sąskaitos Nr. LT244010042500003454) su nuoroda "X rajono 2019 m. LVGA narių mokestis". Taip pat būtina persiųsti LVGA el. paštu (lvga@lvga.lt) arba paštu (Tilžės g. 18, Kaunas)  susimokėjusių asmenų Vardus, Pavardes nurodant rajoną arba miestą. Pavieniai nariai taip pat gali susimokėti asmeniškai (atliekant pavedimą nurodykite miestą, vardą , pavardę ir sekciją). Galima nario mokestį  atvežti su sumokėjusių asmenų sąrašu ir parašais į LVGA būstinę (J. Naujalio g. 21b, LT-48322, Kaunas), kur bus išduoti oficialūs pinigų priėmimo dokumentai. Atlikus mokėjimus iškart informuokite el.paštu LVGA sekretoriatą (nurodydami tikslius savo duomenis). Tikėdamasi Jūsų supratingumo, pagarbiai - LVGA Valdyba.

Komentarai(0)

Mieli Kolegos, LVGA nariai, sveikiname Jus ir Jūsų artimuosius su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais. Lai Šventų Kalėdų ramybė ilgam pasilieka Jūsų namuose, lai Naujieji, įžengę su dvyliktuoju dūžiu, tampa gera naujų metų pradžia. Metų sandūroje mes sveriame ir peržiūrime vertybes, darbus, nuomones, lyg grūdus aruoduose, tarsi norėdami numatyti ateinančių metų derlių…. Tegul būna pilni Jūsų namai skalsos ir santarvės, laimės ir pakantumo, o Jūsų širdys – meilės, džiaugsmo ir vilties.Telydi Jus pelningos idėjos, išsipildę planai, vaisingi darbų rezultatai. Tegul niekuomet nepritrūksta Jums džiaugsmo ir šilumos. Tetampa Jums tvirta atrama išmintingi draugai ir patikimi partneriai. Meilė telydi Jūsų šeimas, jaukumas – Jūsų namus, o sėkmė – Jūsų darbą. Sėkmės žengiant į Naujuosius 2019- uosius metus! LVGA Valdybos vardu, pagarbiai, Asociacijos prezidentas Vidmantas Bižokas.

Komentarai(0)

2019 m. sausio 24 d. LSMU Veterinarijos akademijoje vyks profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursai veterinarijos gydytojams tema: „Racionalus antibiotikų naudojimas veterinarijoje“. Plačiau-šio pranešimo priede.

Komentarai(0)

Apie LVGA suvažiavimą rašo redakcijos „Mano ūkis“ naujienų portalas www.manoukis.lt  Skaityti galite aktyvavę žemiau esančią nuorodą.

http://www.manoukis.lt/naujienos/renginiai/veterinaru-veikla-igauna-vis-didesne-prasme

Komentarai(0)
Kursai LSMU VA
(2018-11-19 10:55:26)

2018 m. lapkričio 21 d. LSMU VA Didžiojoje salėje organizuojami Žemės ūkio ministerijos remiami kursai

„Atsakingas antimikrobinių medžiagų naudojimas produkcijos gyvūnams“

LSMU darbuotojai kursuose gali dalyvauti nemokamai.

Norintiems kursų baigimo pažymėjimo (būtina išankstinė registracija) – kaina 5,00 Eur. Plačiau-šio pranešimo priede.

Registruotis galima telefonu: 2268 arba 8 679 91390; el. paštu: tmc@lsmuni.lt

Komentarai(0)
Sausio 18 d., Penktadienis