Sekcijos

 

 

  

 LVGA Maisto kontrolės sekcijos valdyba  

 Vardas  Pavardė  Pareigos Rajonas  Telefonas  El. paštas
 Gražina  Januškevičienė  Pirmininkė  Kaunas  8-37-362600  grazina.januskeviciene@lsmuni.lt
 Audronė  Mikalauskienė  Pavaduotoja  Šiauliai  8-656-34467  audrone.mikalauskiene@vmvt.lt
 Gintautas  Čereška  Narys  Vilnius  8-5-2491707  gintautas.cereska@vmvt.lt
 Jūratė  Kazlauskienė  Narys Pagėgių sav.  8-618-75495  kazlauskiene@vet.lt
 Elena  Kiškienė  Narys  Vilnius  8-685-77150  elena.kiskiene@vmvt.lt
 Saulius  Surginevičius  Narys  Vilnius  8-698-35304  saulius.surginevicius@vmvt.lt
 Solveiga  Truncienė  Narys  Alytus  8-699-83028  solveiga.trunciene@vmvt.lt
 Danutė  Užkurėlytė  Narys  Ukmergė  8-686-64649  danute.uzkurelyte@vmvt.lt
 Virgilijus  Valantinas  Narys  Klaipėda  8-686-41463  

virgilijus.valantinas@vmvt.lt

 

LVGA Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sekcijos valdyba

 

Kęstutis Patašius, valdybos pirmininkas, Tauragės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) viršininkas. El. paštas: kestutis.patasius@vmvt.lt

Valdybos nariai:

1. Alfredas Puodžiūnas, VMVT Vidaus audito skyriaus vedėjas. El. paštas: alfredas.puodziunas@vmvt.lt

2. Henrikas Medveckas, Raseinių VMVT viršininkas. El.paštas: henrikas.medveckas@vmvt.lt

3. Virginijus Gailius, Plungės VMVT viršininkas. El. paštas: virginijus.gailius@vmvt.lt

4. Linas Tiškus, Utenos VMVT viršininkas. El. paštas: linas.tiskus@vmvt.lt

5. Zigmas Nevardauskas, Telšių VMVT viršininkas. El. paštas: zigmas.nevardauskas@vmvt.lt

6. Vaida Hellin Cuesta, Druskininkų VMVT viršininkė. El. paštas: vaida.hellin@vmvt.lt

 

Veterinarijos farmacijos asociacijos valdyba

 

 

Prezidentas  Jurūnas Jonas Jablonskas.   Mob.tel. 8 6983 6784. El.paštas: prezidentas@vfa.lt ;        jurunas@jablonskas.lt
Kalvarijų g.62, LT- 09304 Vilnius.

Viceprezidentas   Almontas Aleksėjūnas.  Mob.tel. 8 698 74830. El.paštas: – viceprezidentas@vfa.lt;  aleksejunas@vetfarmas.lt   Basanavičiaus g. 41,LT-56135,Kaišiadorys.

Viceprezidentas  Juozas Jokimas. Mob.tel. 8 616 71312,     el.paštas: viceprezidentas@vfa.ltjuozas.jokimas@lsmuni.lt
J.Naujalio g. 21b,LT- 48332, Kaunas.

Valdybos nariai

 

1. Daina Apanavičienė. Mob. tel. 8 686 34848, el.paštas: apanda@takas.lt t
Salininkų 269 , LT-02200,Vilnius.

2. Daiva Arlauskienė. Mob. tel. 8 685 35489, el.paštas: vettiek@takas.lt
Smeltalės g.3, LT-96157 Gargždai, Klaipėdos raj.

3. Sigitas Gelumbauskas. Mob. tel. 8 698 43252, el.paštas: gelumbauskas@yahoo.com
Klaipėdos g.4-5, LT-20129, Ukmergė.
4.  Linas Grigalavičius. Mob. tel. 8 686 45894, el.paštas: lino.vaistine@gmail.com
Vytauto g. 75-15, LT-72252, Tauragė.

5.   Rolandas Jonikaitis.   Mob. tel. 8 601 22222 , el.paštas:  rolandas@repulsus.lt
Topolių g. 1,Mokolų k., Marijampolės sav.

6. Vaiva Kmieliauskienė.  Mob. tel. 8 616 53132, el.paštas: vetimeda@vilkaviskis.omnitel.net
Dariaus ir Girėno g. 2a, Pilviškiai, LT-70485, Vilkaviškio raj.
7. Enriketa Montstvilienė.  Mob. tel.8 675 13177, el.paštas: info@vetmarket.lt
Panerių g. 258, Kaunas.

8.  Jūratė Sukackienė.  Mob. tel. 8 687 43009, el.paštas: jurate.sukackiene@veta.lt
Kalvarijų g. 62,LT_09304, Vilnius.

9. Alvydas Šimkūnas.  mob. tel. 8 698 03780, el.paštas: asvetpunktas@delfi.lt
Vydūno g. 13, LT-74118, Jurbarkas.

10. Eglė Zondovienė.  Mob. tel. 8 698 32723, el.paštas: egle@fitoveta.lt
Nemuno g. 70, LT-35190, Panevėžys.

 

 

 

 

Komentarai

Prašome palaukti, netrukus matysite komentarus…
daugiau
Leidžiami HTML žymos ir atributai: <a href="" title=""> <blockquote> <code> <em> <strong>
Rugsėjo 20 d., Trečiadienis