Pirminės organizacijos

Pirminių organizacijų pirmininkai

 

Rajonas Vardas Pavardė Telefonas El . paštas
Akmenės r. Vaclovas Paulauskas  8-682-49841  pasagazub@gmail.com
Alytaus r. Virginijus Izokaitis  8-687-20911 virginijus@nkm.lt
Anykščių r. Audronė Zdanevičienė  8-686-34655 azdaneviciene@gmail.lt
Biržų r. Ina Kutkuvienė  8-450-31987 ikutkuviene@vet.lt
Ignalinos r. Edmundas Sketerskis  8-386-52434 esketerskis@vet.lt
Jonavos r. Ovidijus Baltramėnas  8-687-85609 obaltramenas@gmail.com
Joniškio r. Deimantas Radžvilas  8-426-51238 dradzvilas@vet.lt
Jurbarko r. Jonas Mažeika  8-447-71678 jmazeika@vet.lt
Kaišiadorių r. Stasys Pakalniškis  8-698-12163 klina@remo.lt
Kauno r. Jonas Gintautas  8-648-28575 jonas.gintautas@lva.lt
Kėdainių r. Raimundas Šeškauskas  8-61-638120  rseskauskas@info.lt
Kelmės r. Virgilijus Šėvelis  8-612-96337 v.sevelis@gmail.com
Klaipėdos r. Dainius Vilkas  8-69-878470 dainiusvilkas@gmail.com
Klaipėdos m. Dalia Kaveckienė  8-46-421328 dkaveckiene@vet.lt
Kretingos r. Benedikta Vasiliauskienė  8-682-16630 infokauda@gmail.com
Kupiškio r. Mindaugas Papuška  8-606-92909 borelia@inbox.lt
Lazdijų r. Rolandas Muliuolis  8-318-51693 lazdijur@vet.lt
Marijampolės r. Girmantas Gumauskas  8-689-52353 girmantux@gmail.com
Mažeikių r. Vidmantas Krakys  8-682-10340 vidvet@gmail.lt
Molėtų r. Kęstutis Kontrimavičius  8-699-11538 kkontra@one.lt
Pakruojo r. Romas Baltėnas  8-421-61345 baltenas@ml.lt
Palangos m. Valdis Flaksas  8-460-48026  vflaksas@vet.lt
Panevėžio m. Zenonas Burokas  8-687-32334  –
Pasvalio r. Aurelija Stulgienė  8-451-34347 astulgiene@vet.lt
Plungės r. Juozas Labeikis  8-682-56756 j.labeikis@gmail.com
Prienų r. Linas Putrius  8-610-23000  rutalinas@gmail.com
Radviliškio r. Rimantas Kairys  8-687-86775 kairys.rimantas@gmail.com
Raseinių r. Vytautas Šileika  8-615-70538 vsileika@vet.lt
Rietavo sav. Vytautas Blažaitis  8-609-65195 vblazaitis@vet.lt
Rokiškio r. Petras Šeškas  8-698-16375 p.seskas@one.lt
Skuodo r. Petras Tamašauskas  8-686-53129 ptama@mail.lt
Šakių r. Jonas Bernotas  8-615-45085  jbernotas@vet.lt
Šalčininkų r. Stanislav  Mokrickij  8-615-62083  smokrickij@inbox.lt
Šiaulių r Alvidas Trilikauskas  8-41-540459 atrilikauskas@vet.lt
Šilalės r. Egidijus Jakštas  8-449-74375 ajakstas@vet.lt
Šilutės r. Arūnas Kurlianskas  8-682-20269 kurliandskai@gmail.com
Širvintų r. Rūta Glumbakienė  8-687-24083 rglumbakiene@vet.lt
Švenčionių r. Algirdas Breidokas  8-686-08481 kudlius@micro.lt
Tauragės r. Rimas Irtmonas  8-699-57363 rimasvet@one.lt
Telšių r. Arūnas Labanauskas  8-614-15643 arunaslab@one.lt
Trakų r. Romualdas Račas  8-528-55692 rracas@vet.lt
Ukmergės r. Danutė Užkurėlytė  8-686-64649 duzkurelyte@vet.lt
Utenos r. Audrius Kimontas  8-685-56880 kimka@freemail.lt
Varėnos r. Mindaugas Šimkonis  8-699-58454 varenosr@vet.lt
Vilkaviškio r. Lina Pangonytė  8-342-52243 lpangonyte@vet.lt
Vilniaus r. Saulius Surginevičius  8-698-35304 ssurginevicius@vet.lt
Zarasų r. Danutė Narutienė  8-385-52746 dnarutiene@vet.lt
NMVRVI Gediminas Pridotkas  8-5-2780484 gpridotkas@vet.lt

 

Komentarai

Prašome palaukti, netrukus matysite komentarus…
Leidžiami HTML žymos ir atributai: <a href="" title=""> <blockquote> <code> <em> <strong>
Lapkričio 19 d., Sekmadienis