Sekcijos ir sekcijų valdybos

LVGA Smulkiųjų gyvūnų praktikos sekcijos valdyba

Valdybos pirmininkė Eglė Kvedaraitė

Eglė Kvedaraitė, valdybos pirmininkė. Vilnius egle0516@gmail.com, sgpraktika@gmail.com

Valdybos nariai:

  1. Artūras Džiuga, valdybos pirmininko pavaduotojas. Kaunas vet.korsa@gmail.com
  2. Marija Miliukienė, valdybos pirmininko pavaduotoja. Kėdainiai marija.miliukiene@gmail.com
  3. Justas Kantoravičius, Vilnius  justas.vet@gmail.com
  4. Viktorija Adomaitienė, Radviliškis viktorijakleizaite@yahoo.com
  5. Christina Arutiunian, Klaipėda  vet.pitema@gmail.com
  6. Mindaugas Petrauskas, Klaipėda mindaugas.petrauskas@bonaveta.lt

 

 LVGA Maisto kontrolės sekcijos valdyba

Valdybos pirmininkė dr. Anita Rokaitytė

Anita Rokaitytė, valdybos pirmininkė. Kaunas  anita.rokaityte@lsmuni.lt

  1. Regina Sabaliauskaitė. Telšiai regina.sabaliauskaite@vmvt.lt
  2. Gintautas Čereška. Vilnius  gintautas.cereska@vmvt.lt
  3. Regimantas Kisielius. Utena  regimantas.kisielius@vmvt.lt
  4. Elena Kiškienė. Vilnius  elena.kiskiene@vmvt.lt
  5. Lina Mėlinienė. Tauragė lina.meliniene@vmvt.lt
  6. Danutė Užkurėlytė. Ukmergė danute.uzkurelyte@vmvt.lt

 

LVGA Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sekcijos valdyba

Valdybos pirmininkas Kęstutis Patašius

Kęstutis Patašius, valdybos pirmininkas. Tauragė kestutis.patasius@vmvt.lt

Valdybos nariai:

1. Alfredas Puodžiūnas. Vilnius alfredas.puodziunas@vmvt.lt
2. Henrikas Medveckas, Raseiniai  henrikas.medveckas@vmvt.lt
3. Virginijus Gailius, Plungė virginijus.gailius@vmvt.lt
4. Linas Tiškus, Utena linas.tiskus@vmvt.lt
5. Zigmas Nevardauskas, Telšiiai  zigmas.nevardauskas@vmvt.lt
6. Vaida Hellin Cuesta, Druskininkai  vaida.hellin@vmvt.lt

 

Kitos veterinarijos asociacijos

Veterinarijos farmacijos asociacija

Asociacijos prezidentas Jurūnas Jonas Jablonskas

 

 

 

 

 

 

Jurūnas Jonas Jablonskas, prezidentas. Vilnius prezidentas@vfa.lt

Almontas Aleksėjūnas, viceprezidentas. Kaišiadorys viceprezidentas@vfa.lt

Juozas Jokimas, viceprezidentas. Kaunas  juozas.jokimas@lsmuni.lt

Valdybos nariai

1. Daina Apanavičienė, Vilnius. apanda@takas.lt
2. Daiva Arlauskienė, Gargždai. vettiek@takas.lt
3. Sigitas Gelumbauskas, Ukmergė. gelumbauskas@yahoo.com
4.  Linas Grigalavičius, Tauragė. lino.vaistine@gmail.com
5.   Rolandas Jonikaitis, Marijampolė   rolandas@repulsus.lt
6. Vaiva Kmieliauskienė, Vilkaviškio raj., vetimeda@vilkaviskis.omnitel.net
7. Enriketa Montstvilienė, Kaunas  info@vetmarket.lt
8.  Jūratė Sukackienė, Vilnius  jurate.sukackiene@veta.lt
9. Alvydas Šimkūnas, Jurbarkas asvetpunktas@delfi.lt
10. Eglė Zondovienė, Panevėžys  egle@fitoveta.lt

 

Lietuvos smulkiųjų gyvūnų veterinarijos gydytojų asociacija (LSGVGA)

Linas Varanauskas, LSGVGA prezidentas

 

Linas Varanauskas, prezidentas
Jakov Šengaut,  viceprezidentas
Edmundas Užupis,  sekretorius
Laimutis Čėsna,  tarybos narys
Viktorija Lokianskienė,  tarybos narys
Kazimieras Paltarokas,  tarybos narys
Mintautas Sakavičius,  tarybos narys
Saulius Laurusevičius,  tarybos narys