2014m

 LIETUVOS VETERINARIJOS GYDYTOJŲ ASOCIACIJA

LVGA nariai 2014 metais

Alytaus apskritis

1. Alytaus rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Bronislovas Šimkus

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
1. Valdemaras Cincilevičius VMVT
2. Romas Černius VMVT
3. Virginijus Izokaitis BP
4. Juozas Jakubavičius MK
5. Danius Kanauka BP
6. Laima Neveckienė VMVT
7. Alius Praleika BP
8. Vytautas Stagniūnas VF
9. Bronislovas Šimkus VMVT
10. Juozas Šukevičius VMVT
11. Aurimas Truncė MK
12. Solveiga Truncienė MK
13. Jonas Vaikšnoras VMVT
14. Algirdas Vrubliauskas VMVT
15. Evaldas Zubrus VMVT

2. Druskininkų rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Vaida Hellin Cuesta

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
1. Vaida Hellin Cuesta VMVT

3. Varėnos rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Mindaugas Šimkonis

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
1. Romas Gaidys BP
2. Juozas Miliauskas BP
3. Rimas Račkauskas BP
4. Vytautas Petras Sušinskas BP
5. Mindaugas Šimkonis BP

4. Lazdijų rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Rolandas Muliuolis

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
1. Auridas Marcinkus VMVT
2. Valdas Matiukas VMVT
3. Rolandas Muliuolis VMVT
4. Virgilijus Kareiva BP
5. Rimantas Džiaukštas MK
6. Justinas Džiaukštas MK

Kauno apskritis

1. Kauno  skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Valdas Griešius

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
1. Saulius Čiuras BP
2. Jūratė Dorelienė BP
3. Jonas Gintautas BP
4. Valdas Griešius BP
5. Juozas Radvilas BP
6. Saulius Savickis MK
7. Eugenijus Ulachovičius BP
8. Romualdas Žadeika BP
9. Alvydas Dapkevičius BP
10. Valdas Plioplys BP
11. Ričardas Vitkus BP
12. Viktoras Siniauskas BP
13. Giedrė Vasauskienė BP
14. Rimantas Garalevičius BP
15. Albina Aniulienė LSMU VA
16. Arūnas Mažeika BP
17. Anita Rokaitytė BP
18. Vidmantas Bižokas BP
19. Gražina Januškevičienė MK
20. Alius Pockevičius BP

2. Jonavos skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Ovidijus Baltramėnas

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
1. Ingrida Aleknienė LSGVGA
2. Ovidijus Baltramėnas LSGVGA
3. Pranas Dailidė BP
4. Romas Klevinskas BP
5. Audronis Šatkauskas BP
6. Diana Šutovienė VMVT
7. Teofilius Šilakauskas BP

3. Kaišiadorių rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Stasys Pakalniškis

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
1. Laimutė Danauskienė VMVT
2. Jurgis Klimas BP
3. Marijonas Kriaučiūnas VMVT
4. Saugirdas Liubševičius BP
5. Juozas Mikalauskas BP
6. Jonas Mikalauskas BP
7. Stasys Pakalniškis BP

4. Kėdainių rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Raimundas Šeškauskas

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Jonas Čičkauskas BP
 2 Alfonsas Genys VMVT
 3 Irvinas Kvilys BP
 4 Juozas Kanapinskas BP
 5 Edvardas Pavydis BP
 6 Raimundas Šeškauskas BP
 7 Vytautas Parapijonavičius BP
 8 Algirdas Eimontas BP
 9 Antanas Ilevičius BP

5. Prienų rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Linas Putrius

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
1. Darius Buliauskas BP
2. Vaidas Kupstas BP
3. Dalius Laukaitis BP
4. Albinas Labutis BP
5. Linas Putrius BP
6. Gediminas Banys VMVT
7. Antanas Dagilius BP
8. Greta Cikanavičiūtė BP
9. Irmantas Labutis BP

6. Raseinių skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Vytautas Šileika

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Albertas Banys BP
 2 Ričardas Bartkus BP
 3 Ovidijus Butkus BP
 4 Ričardas Dirmauskas BP
 5 Simona Drazdovaitė BP
 6 Vytenis Galubauskas BP
 7 Raimondas Gudavičius BP
 8 Ina Juodelienė BP
 9 Lina Jurevičienė BP
 10 Kęstutis Klikna BP
 11 Rita Kumpikevičienė BP
 12 Virgilijus Kuzeris BP
 13 Remigijus Lapinskas BP
 14 Feliksas Lekavičius BP
 15 Algimantas Macaitis BP
 16 Janina Matikovienė BP, LSGVGA, VF
 17 Henrikas Medveckas BP, VMVT
 18 Kęstutis Pikelis BP
 19 Pranas Pocius BP
 20 Gintautas Rimkus BP
 21 Juozas Rokaitis BP
22 Vilius Norvainis BP
 23 Dalia Tautkienė BP
 24 Vytautas Urbonas BP
 25 Jonas Vazgys BP
 26 Deimantė Vaitauskaitė BP
 27 Gediminas Vasauskas BP
 28 Vilija Bagdonienė BP
 29 Milda Mikalauskienė BP
 30 Tomas Merkelis BP

7. Kauno  miesto  skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Gytis Prokopavičius

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Gintautas Banevičius VMVT
 2 Ričardas Kliučinskas VMVT
 3 Rimvydas Kutniauskas VMVT
 4 Gytis Prokopavičius VMVT
 5 Petras Tarvydas VMVT
 6 Linijus Valiuška VMVT

Klaipėdos apskritis

1. Klaipėdos apskrities skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Virginija Grigalauskienė

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Antanas Bauža VMVT
 2 Virginija Grigalauskienė VMVT
 3 Virgilijus Valantinas MK
 4 Mindaugas Tamoševičius BP
 5 Aivaras Užpelkis BP
 6 Povilas Kvekšas BP
 7 Petras Jakaitis BP

2. Klaipėdos rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Dainius Vilkas

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Rima Ložienė BP
 2 Stasys Rastenis BP
 3 Dainius Vilkas BP

3. Kretingos rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Benedikta Vasiliauskienė

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Romualdas Baskas BP
 2 Eugenijus Grikšas BP
 3 Vidas Idas BP
 4 Vaclovas Ivanauskas BP
 5 Sigita Kniškienė BP
 6 Juozas Rimkus BP
 7 Vytautas Vaičiulis BP
 8 Arūnas Vasiliauskas BP
 9 Benedikta Vasiliauskienė BP
 10 Vladas-Vytautas Videika BP
 11 Normantas Žeimys VMVT
 12 Leonas Jazbutis BP
 13 Yaroslav Tkhir BP

4. Skuodo rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Petras Tamašauskas

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Artūras Abromaitis BP
 2 Zina Barauskienė BP
 3 Sigitas Baužys BP
 4 Kazys Čepauskas BP
 5 Algirdas Čiuteikis BP
 6 Vidmantas Dargis BP
 7 Kęstutis Daukintis BP
 8 Adomas Ereminas BP
 9 Gintaras Jablonskis BP
 10 Albertas Juozulynas BP
 11 Gintautas Kelertas BP
 12 Valerijonas Kusas BP
 13 Jonas Mieldažys BP
 14 Mindaugas Kašinskas  VMVT
 15 Vytautas Skersis BP
 16 Ramutis Šakalys BP
 17 Petras Tamašauskas BP
 18 Nijolė Tamašauskienė VMVT
 19 Vaclovas Tamoševičius BP
 20 Vytautas Vasiliauskas BP
 21 Algimantas Želvys VMVT
 22 Airidas Šimkus BP

5. Šilutės rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Arūnas Kurlianskas

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Gintaras Banys BP
 2 Povilas Barzdys BP
 3 Albertas Čerkus BP
 4 Vidmantas Gečas BP
 5 Steponas Juknius BP
 6 Arūnas Kurlianskas BP
 7 Rasa Šarkienė BP
 8 Gintaras Šarka BP
 9 Jonas Valutis BP
 10 Sigitas Žakšauskas BP
 11 Algimantas Žilinskas BP
 12 Valdemaras Gicevičius BP

6. Palangos miesto  skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Valdis Flaksas

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Arūnas Elijošius VMVT
 2 Valdis Flaksas VMVT
 3 Darius Misevičius VMVT
 4 Vidmantas Kadiša BP

Marijampolės apskritis

1. Marijampolės rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Girmantas Gumauskas (tel. 8-689-52353)

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Kristina Bekampytė BP
 2 Vitas Berteška BP
 3 Saulius Tarasevičius BP
 4 Gediminas Vievesius BP
 5 Vytas Gudaitis BP
 6 Girmantas Gumauskas BP
 7 Ramunė Jakubauskienė BP
 8 Rolandas Jonikaitis VF
 9 Zenonas Komičius BP
 10 Kęstutis Laurinavičius BP
 11 Loreta Mašalaitienė BP
 12 Petras Mykolaitis BP
 13 Arūnas Montvila BP
 14 Lina Mozūrienė BP
 15 Remigijus Navickas VMVT
 16 Renatas Nedzinskas BP
 17 Žilvinas Radzevičius BP
 18 Virginija Sincevičienė BP
 19 Alfonsas Stagniūnas BP
 20 Kastytis Stankus BP
 21 Juozas Svygrys BP
 22 Arūnas Tamkevičius BP
 23 Jolanta Vaičiūnienė BP
 24 Arūnas Vaičiūnas BP
 25 Eduardas Žukauskas BP
 26 Nerimantas Kerza BP
 27 Borisas Tomkus BP
28. Gintautas Paškauskas BP
29. Alfredas Bieliūnas BP
30. Algirdas Liutkevičius BP
31. Robertas Bikas BP
32. Vaida Gudynaitė BP
33. Jonas Sudeikis BP
34. Eglė Buckiūnienė BP

2. Šakių rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Jonas Bernotas

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Vitalius Balickas MK
 2 Jonas Bernotas BP
 3 Kęstutis Domeika BP, VF
 4 Žilvinas Grigė BP
 5 Egidijus Chmylnikovas BP
 6 Odeta Juškaitė BP
 7 Alfonsas Kasiliauskas BP
 8 Dainius Lukšas BP
 9 Vilija Mažeikienė BP
 10 Virginijus Mockus BP
 11 Ričardas Molotokas BP, VF
 12 Kęstutis Nutautas BP
 13 Alvydas Pilipauskas BP
 14 Egidijus Remeika BP
 15 Algimantas Sabas BP
 16 Algimantas Samajauskas BP
 17 Gintautas Šeškas BP
 18 Aldona Šeškienė BP
 19 Rimantas Žemaitaitis BP,  VF
 20 Dalė Žemaitienė BP
 21 Juozas Žemaitis BP

3. Vilkaviškio rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Lina Pangonytė/Vasiliauskienė

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Vaidas Brazys BP
 2 Arvydas Dukevičius BP
 3 Gintautas Dumčius BP
 4 Gediminas Gvazdaitis VMVT
 5 Leonardas Gvazdaitis VMVT
 6 Rimantas Janavičius BP
 7 Aivaras Kmieliauskas BP
 8 Remigijus Mikulevičius BP
 9 Lina Pangonytė-Vasiliauskienė VMVT
 10 Viktoras Surplys BP
 11 Arvydas Šlivinskas BP
 12 Linas Vainauskas BP
 13 Vidas Vaitūnaitis BP
 14 Arvydas Valinskas BP
 15 Gintautas Vosylius BP
 16 Artūras Zajankauskas BP
 17 Darius Žiemelis VMVT
 18 Irma Eidukevičienė BP
 19 Inga Žakaitė BP

Panevėžio apskritis

1. Panevėžio skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Zenonas Burokas

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Vytautas Bukelis BP
 2 Zenonas Burokas BP
 3 Jonas Čepaitis BP
 4 Bronislovas Česonis BP
 5 Algirdas Jonėnas BP
 6 Petras Juška BP
 7 Julius Kiuras BP
 8 Valdemaras Kontautas VMVT
 9 Algimantas Lūža BP
 10 Ričardas Maldūnas BP
 11 Kastytis Maršantas BP
 12 Tadas Naulickas BP
 13 Beata Pelenienė BP
 14 Rimgaudas Pocius BP
 15 Jonas Steponavičius BP
 16 Vytautas Striška BP
 17 Laimutis Šarkanas BP
 18 Stanislovas Užkuraitis BP
 19 Žydrūnas Vaišvila VMVT
 20 Petras Šileika BP
 21 Kęstutis Liubomirskas BP
 22 Ferdinandas Petkevičius BP
 23 Algridas Pranckūnas BP
 24 Vygintas Urbonavičius BP

2. Biržų rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Ina Kutkuvienė

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Vytautas Baltrušaitis BP
 2 Faustas Brazdžiūnas BP
 3 Vitalija Drevinskienė VMVT
 4 Vitalija Kopūstienė BP
 5 Ina Kutkuvienė BP
 6 Vygantas Macys BP
 7 Petras Marcikonis BP
 8 Voldemaras Mežanskas BP
 9 Regina Mušauskienė BP
 10 Vaidotas Pakaušis BP
 11 Algirdas Ratkevičius BP
 12 Rimantas Ratkevičius BP
 13 Adolfas Rinkūnas VMVT
 14 Audronė Rinkūnienė BP
 15 Virginijus Šoblinskas BP
 16 Šarūnė Šulnė BP
 17 Mindaugas Šulnis BP
 18 Kęstutis Švėgžda VMVT
 19 Ramūnas Švėgžda BP
 20 Gita Vaitaitienė BP
 21 Arūnas Vaitiekūnas BP
 22 Vaida Vološina VMVT

3. Kupiškio rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Virgilijus Balčiūnas

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Vigilijus Balčiūnas BP
 2 Kęstutis Jagminas BP
 3 Albertas Kalvelis BP
 4 Ričardas Kriovė BP
 5 Gaudentas Kuncė BP
 6 Rita Pasmokienė BP
 7 Romutė Papuškienė BP
 8 Julija Pilitauskienė BP
 9 Algirdas Tarailis BP
 10 Banga Žalnieriūnienė BP

4. Pasvalio rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkė – Aurelija Stulgienė

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Virginijus Brazauskas BP
 2 Vygaudas Bružas VMVT
 3 Rimantas Dinsmonas BP
 4 Ričardas Gaidukas VF
 5 Pavelas Isajevas BP
 6 Arūnas Mileika BP
 7 Antanas Navikauskas BP
 8 Algis Paliokas BP
 9 Zenonas Ragažinskas BP
 10 Rimantas Rupšys BP
 11 Ričardas Strumskys BP
 12 Aurelija Stulgienė MK
 13 Rima Stulgienė BP
 14 Gintaras Sviderskis BP
 15 Sigitas Valainis VMVT
 16 Vilis Žygas BP
 17 Gytis Nainys BP
 18 Aurimas Bružas BP

5. Rokiškio rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Petras Šeškas

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Nidijus Aukštikalnis BP
 2 Romualdas Bartkus BP
 3 Alvydas Bekintis BP
 4 Nida Čeponienė BP
 5 Renatas Grigaliūnas BP
 6 Rita Grigaliūnienė BP
 7 Edita Jočienė BP
 8 Artūras Mačieža BP
 9 Vidmantas Maželis BP
 10 Vidas Puidokas VMVT
 11 Antanas Redeckas VMVT
 12 Petras Šeškas BP
 13 Gerardas Šimanauskas BP
 14 Inga Širvinskaitė MK
 15 Saulius Varnas MK
 16 Dalia Varnienė MK
 17 Kazys Vilys BP
 18 Jonas Vilutis BP
 19 Osvaldas Zabarskas MK
 20 Eugenijus Žinka MK

Šiaulių apskritis

1. Šiaulių rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Rimas Ribinskas

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Snaiguolė Mažeikienė BP
 2 Audronė Mikalauskienė MK
 3 Juozas Muzikevičius BP
 4 Vidmantas Nareckas BP
 5 Daiva Pažarauskienė MK
 6 Saulius Putrimas MK
 7 Inga Pudžimienė MK
 8 Rimas Ribinskas BP
 9 Kęstutis Šeškauskas VFA
 10 Česlovas Šileika BP
 11 Valdemaras Samuilis BP
 12 Modestas Kybartas VFA
 13 Vidmantas Petreikis VFA
 14 Aina Dunska MK

2. Akmenės rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Stanislava Znutienė

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Stanislava Znutienė BP
 2 Vytautas Minikevičius BP
 3 Pranas Sebeckis BP
 4 Vaidotas Sungaila BP

3. Joniškio rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Renata Dūdienė

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Renata Dūdienė BP
 2 Zina Parfionova BP
 3 Irena Rudienė BP
 4 Alvydas Šimkus BP
 5 Petras Vainonis BP
 6 Arūnas Dakanis BP

4.Kelmės rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Robertas Pilkis

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Zigmas Bagočius BP
 2 Ramūnas Baliutavičius BP
 3 Vytautas Čepkauskas BP
 4 Petras Dobeikis BP
 5 Antanas Kvietkus BP
 6 Kęstutis Levickis BP
 7 Vytautas Leščiauskas BP
 8 Romualdas Jakavičius BP
 9 Gvidas Jautakis BP
 10 Robertas Pilkis BP
 11 Arvydas Skirmantas BP
 12 Virginijus Šėvelis BP
 13 Vytautas Šėvelis BP
14. Jonas Laugalis BP
15. Mindaugas Levickis BP

5. Pakruojo rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Valdas Povilionis

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Adolfas Auksutis BP
 2 Romas Baltėnas BP
 3 Ramutė Galčiuvienė VMVT
 4 Valerijus Dolgovas BP
 5 Vidmantas Jonaitis BP
 6 Alekas Misevičius BP
 7 Rolandas Niekis BP
 8 Valdas Povilionis BP
 9 Daiva Šakenienė MK
 10 Kęstutis Valentinavičius BP
 11 Antanas Survilas VF
 12 Alvydas Žuvininkas BP
 13 Algis Deržinauskas BP
 14 Valdas Povilionis BP
 15 Valentina Svečiulienė VMVT
 16 Vidmantas Vaitiekūnas BP

6. Radviliškio rajono  skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Rimantas Kairys (8 687 86775)

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Petras Folkmanas BP
 2 Jonas Gaižauskas BP
 3 Vilija Vlasiuk BP
 4 Jonas Jasaitis BP
 5 Virginija Žvirėlienė BP
 6 Rimantas Kairys BP
 7 Rimantas Karolis BP
 8 Kęstutis Mameniškis VMVT
 9 Jonas Mikšys BP
 10 Romas Miselis BP
 11 Virginijus Račkauskas BP
 12 Valdas Petrauskas BP
 13 Algirdas Šarauskas BP
 14 Alvidas Trilikauskas BP
 15 Edmundas Svetikas BP
 16 Rimantas Vrotniakas BP
 17 Romualdas Žukauskas VMVT
 18 Audronis Jegnoras BP
 19 Diana Jankaityte BP
 20 Vygintas Gineika BP
 21 Birutė Šliogerytė BP
 22 Vilius Adomaitis BP
 23 Gintautas Ambrazas BP

Tauragės apskritis

1. Tauragės rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Rimas Irtmonas

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Tomas Bartušis BP
 2 Remigijus Chomičius BP
 3 Antanas Gaižauskas BP
 4 Romas Gudelis VMVT
 5 Rimas Irtmonas BP
 6 Algimantas Kaminskas BP
 7 Regina Rutkauskienė BP, MK
 8 Asta Ševelienė BP
 9 Vaclovas Ševelis BP
 10 Vaclovas Martinkus BP
 11 Jonas Gavėnia BP
12. Jūratė Kazlauskienė VMVT

2. Pagėgių poskyrio  nariai

Skyriaus pirmininkas – Pranas Macijauskas

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Pranas Macijauskas BP

3. Jurbarko rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Jonas Mažeika

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Jonas Bardauskas BP
 2 Audrius Bastys BP
 3 Inga Lukošienė BP
 4 Naglis Mačėnas BP
 5 Reda Mačėnienė VF
 6 Jonas Mažeika BP
 7 Kęstutis Palaitis BP
 8 Algirdas Pocius VMVT
 9 Mindaugas Tamošaitis VMVT
 10 Algirdas Venckus BP

4. Šilalės rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Arūnas Jakštas

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Vladas Gestautas BP
 2 Skaistė Grikšaitė
 3 Arūnas Jakštas BP
 4 Romualdas Kučinskas BP
 5 Gintas Navardauskas BP , VF
 6 Vytautas Pakolka VF
 7 Antanas Palekas BP
 8 Jonas Šimkus BP
 9 Birutė Vaičiulienė MK
 10 Sigitas Vaičiulis VF
 11 Albinas Venckus BP
 12 Albinas Zaranka BP

Telšių apskritis

1. Telšių rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Aurelijus Laurinavičius

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Edvardas Liutkus BP
 2 Viktoras Stonkus BP
 3 Jonas Vaškys BP

2. Rietavo poskyrio nariai

Skyriaus pirmininkas – Vytautas Blažaitis

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Alvydas Montvydas VMVT
 2 Vytautas Blažaitis VMVT
 3 Rita Šiaulytienė VMVT
 4 Ramutė Butkuvienė VMVT
 5 Vilimas Kurmis BP
 6 Remigijus Mačiulis BP
 7 Gintaras Lečas BP
 8 Virginijus Jackūnas BP
 9 Rokas Pilipauskas BP

3.Mažeikių rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Vidmantas Krakys

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
1. Arūnas Bruklys BP
2. Stasys Rudnickas BP
3. Romualda Jakštienė BP
4. Valdas Mačiulis BP
5. Vaclovas Laureckas BP

4. Plungės rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Juozas Labeikis

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Romas Martišauskas BP
 2 Angelė Orienė BP
 3 Juozas Labeikis BP

Utenos apskritis

1. Utenos rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Audrius Kimontas (8 685 56880)

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Almantas Andrijauskas BP
 2 Justina Andrijauskienė BP
 3 Aldona Buikienė VMVT
 4 Vytautas Vanagas VMVT
 5 Jonas Dringelis BP
 6 Audrius Kimontas BP
 7 Remigijus Kukarėnas BP
 8 Regimantas Kisielius VMVT
 9 Jurgita Stankevičienė BP
 10 Alvydas Stukas VMVT
 11 Vaiva Burneikaitė VMVT
 12 Ričardas Tamulis BP
 13 Linas Tiškus VMVT
 14 Antanas Vaškelis BP
 15 Audronius Tubys VMVT
 16 Alvydas Danauskas VMVT
 17 Audinga Šatkuvienė VMVT
 18 Dalia Steponienėnė VMVT
 19 Žana Remeikienė VMVT
 20 Tomas Cicėnas BP

2. Anykščių rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Audronė Zdanevičienė

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Žilvinas Augustinavičius BP
 2 Alfredas Bankauskas BP
 3 Mindaugas Jankauskas BP
 4 Gintaras Kazokas BP
 5 Alvydas Kunickas BP
 6 Gintaras Leščinskas BP
 7 Vytautas Markilevičius VMVT
 8 Birutė Savina BP
 9 Romas Senvaitis BP
 10 Vilma Šiaučiūnienė VMVT
 11 Milda Špokevičienė BP
 12 Rasa Šidiškienė BP
 13 Ričardas Šidiškis BP
 14 Audronė Zdanevičienė VMVT
 15 Antanas Žeimys BP
 16 Dainius Žiogelis VMVT

3. Ignalinos rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Edmundas Sketerskis

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Jonas Paukštė BP
 2 Edmundas Sketerskis BP
 3 Vaclavas Šukštulis BP, VF
 4 Remigijus Taluntis BP

4. Molėtų rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas –  Kęstutis Kontrimavičius

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Kęstutis Kontrimavičius BP
 2 Vytautas Macijauskas BP
 3 Mykolas Vaineikis BP
 4 Virginijus Vinslovas BP
 5 Vaida Petniūnienė VMVT
 6 Diana Kaselienė VMVT
 7 Aldona Stukienė BP

5. Zarasų rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Danutė Narutienė

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Vida Brukštienė BP
 2 Juozas Filipavičius BP
 3 Darius Kazulėnas VMVT
 4 Danutė Narutienė MK
 5 Andrius Sukackas LSGVGA
 6 Teofilis Sukackas VMVT
 7 Artūras Vaitkevičius BP
 8 Arvydas Zarakauskas BP

Vilniaus apskritis

1. Vilniaus rajono ir Vilniaus VMVT skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Saulius Surginevičius

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Kęstutis Bingelis MK
 2 Albertas Brinkys VMVT
 3 Gintautas Čereška MK
 4 Algis Dranseika VMVT
 5 Virginijus Jauga VMVT
 6 Deividas Kliučinskas MK
 7 Marius Masiulis VMVT
 8 Raimondas Matutis BP
 9 Egidijus Mecelis VMVT
 10 Vidmantas Paulauskas VMVT
 11 Egidijus Pumputis VMVT
 12 Mantas Staškevičius MK
 13 Remigijus Pumputis MK
 14 Saulius Surginevičius MK
 15 Jonas Milius VMVT
 16 Alfredas Puodžiūnas VMVT
 17 Vitalijus Pagarielovas BP
 18 Arūnas Vidžiūnas BP

2. Šalčininkų rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Stanislav Mokrickij

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
1. Anton Dudko BP
2. Janina Dulko BP
3. Nadežda Koščic BP
4. Stanislav Mokrickij BP
6. Gerardas Stonkus BP
7. Vladimir Ščerbak BP
8. Stefan Tomaševskij BP
9. Jolanta Vanagevič BP

3. Širvintų rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Rūta Glumbakienė

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Marijonas Apanavičius BP
 2 Sigitas Gataveckas BP
 3 Rūta Glumbakienė BP
 4 Vytautas Kalesnikas BP
 5 Artūras Krapas BP
 6 Vidmantas Petryla BP
 7 Stasys Staniulis BP
 8 Kazys Stankevičius BP
 9 Liusė Bagdonavičienė BP

4. Švenčionių rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Algirdas Breidokas

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Gediminas Adomavičius VMVT
 2 Algirdas Breidokas BP
 3 Gintas Dalgeda BP
 4 Kazimir Lukovskij BP
 5 Gintaras Markevičius VMVT
 6 Antanas Petkūnas BP
 7 Asta Vigelienė BP
 8 Gediminas Virbalis BP
 9 Taisa Zubkova BP

5. Trakų rajono  skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Romualdas Račas

EilNr Vardas Pavardė Sekcija
1. Algirdas Bertašius BP
2. Romualdas Račas BP
3. Nikolaj Šuverov BP
4. Marija Šuverova BP

6. Elektrėnų   skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Albertas Amšiejus

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Januš Abucevič BP
 2 Albertas Amšiejus VMVT
 3 Rimantas Burba BP
 4 Virgilijus Jončas BP
 5 Daiva Gulbinovičienė BP
 6 Vytautas Tutinas BP
 7 Birutė Vankevičienė BP
 8 Levas Vaitukaitis BP

7. Ukmergės rajono  skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Danutė Užkurėlytė

EilNr. Vardas Pavardė Sekcija
 1 Ričardas Gleiznys VMVT
 2 Rimantas Jurevičius BP
 3 Algimantas Kalesnykas VMVT
 4 Eugenijus Kuodelis BP
 5 Saulius Ražanas BP
 6 Visvaldas Širmenis BP
 7 Eugenijus Tumavičius BP
 8 Danutė Užkurėlytė MK
 9 Renata Gruodytė BP
 10 Romas Avižienis BP

8. NMVRVI  skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Gediminas Pridotkas

EilNr Vardas Pavardė Sekcija
 1 Rūta Bubulienė VMVT
 2 Jūratė Buitkuvienė VMVT
 3 Česlova Butrimaitė Ambrozevičienė VMVT
 4 Viktoras Maskaliovas VMVT
 5 Vytautas Pamakštys VMVT
 6 Gediminas Pridotkas VMVT
 7 Asta Pereckienė NMVRVI

 

Komentarai

Prašome palaukti, netrukus matysite komentarus…
Leidžiami HTML žymos ir atributai: <a href="" title=""> <blockquote> <code> <em> <strong>
Lapkričio 19 d., Sekmadienis