LVGA narių 2018 metais sąrašas

2018-05-22 09:46:18

 

 

 LIETUVOS VETERINARIJOS  GYDYTOJŲ ASOCIACIJA

LVGA narių 2018 metais sąrašas

 

LVGA Smulkiųjų gyvūnų praktikos sekcija

 

  1. Darius Bakučionis
  2. Justas Kantoravičius
  3. Agnė Jankauskaitė
  4. Viktorija Adomaitienė
  5. Vilius Adomaitis
  6. Ana Zacharėvič-Agafonova
  7. Andrius Martinkus
  8. Christina Arutiunian
  9. Eglė Kvedaraitė
  10. Renata Šilkaitienė
  11. Vitalijus Ruseckis
  12. Artūras Džiuga
  13. Lina Proscevičiūtė
  14. Edita Rimkevičiūtė
  15. Vita Ambrulaitienė
  16. Marija Miliukienė
  17. Dalė Jakšaitienė
  18. Mindaugas Petrauskas
  19. Rasa Savickaitė
  20. Sigita Venclovienė
  21. Lina Tarasevičienė
  22. Eglė Šarakauskienė
  23. Ieva Dubickaitė
  24. Rima Žalkauskaitė
  25. Darius Kriptavičius
  26. Laura Malyšovaitė
  27. Jurgita Valavičienė
  28. Kristina Mačernytė-Misevičienė
  29. Žygimantas Šeškas
  30. Rasa Jocienė
  31. Robertas Galinskas
  32. Severina Žiobakaitė
  33. Aurelija Roller

34.Ovidijus Baltramėnas

  1. Janina Matekonienė
  2. Almantas Andrijauskas
  3. Justina Andrijauskienė
  4. Andrius Sukackas
  5. Jonas Petrauskas
  6. Tadas Venckus
  7. Aurelijus Laurinavičius
  8. Birutė Vaičiulytė
  9. Gintarė Urnikienė
  10. Raimondas Urnikis
  11. Raimundas Jončas
  12. Eglė Rimkutė
  13. Ilona Jakštienė
  14. Eugenija Vičaitė
  15. Audronė Pakamanienė
  16. Romana Ubonytė
  17. Indrė Mečionytė
  18. Emilija Mikelkėnaitė
  19. Ingrida Šapalienė
  20. Henrikas Kavaliauskas
  21. Margarita Rukštelytė
  22. Tadas Sabaliauskis
  23. Izolda Žemaitė
  24. Vaida Velykytė
  25. Guoda Urbonaitė
  26. Pavelas Trusevičius
  27. Simona Striaukaitė
  28. Mindaugas Jachimavičius
  29. Birutė Rakauskaitė
  30. Jovita Jokubauskienė

 

Alytaus apskritis

 

  1. Alytaus rajono skyriaus nariai

 

 

Skyriaus pirmininkas – Evaldas Zubrus

 

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
  1. Romas Černius VMVT
   2. Danius Kanauka BP
  3. Laima Rinkevičienė (Neveckienė) VMVT
  4. Alius Praleika BP
  5. Vytautas Stagniūnas VF
  6. Aurimas Truncė MK, VMVT
  7. Solveiga Truncienė MK, VMVT
  8. Algirdas Vrubliauskas VMVT
  9. Evaldas Zubrus VMVT
  10. Virgilijus Valiukevičius BP

 

  1. Druskininkų rajono skyriaus nariai

 

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
1. Dalė Jakšaitienė SGP

 

  1. Varėnos rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Mindaugas Šimkonis

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
 1. Rimas Račkauskas BP
 2. Vytautas Petras Sušinskas BP
 3. Mindaugas Šimkonis BP
 4.

5.

Jonas

Jovita

Butkevičius

Jokubauskienė

BP

SGP

 

  1. Lazdijų rajono skyriaus nariai

 

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
 1. Auridas Marcinkus BP
 2. Rolandas Muliuolis BP
 3. Valdas Matiukas BP
 4. Virgilijus Kareiva BP

 

Kauno apskritis

  1. Kauno skyriaus nariai

 

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
1. Saulius Čiuras BP
2. Jonas Gintautas BP, LSMU VA
3. Juozas Radvilas BP
4. Saulius Savickis BP
5. Eugenijus Ulachovičius BP
6. Romualdas Žadeika BP
7. Alvydas Dapkevičius BP
8. Ričardas Vitkus BP
9. Albina Aniulienė BP, LSMU VA
10. Vidmantas Bižokas BP, LSMU VA
11. Gražina Januškevičienė MK, LSMU VA
12. Alius Pockevičius BP, LSMU VA
13. Sigitas Japertas BP
14. Arvydas Dagilis BP
15. Gintautas Kubilius BP
16. Vytautas Januškevičius MKS
17. Giedrė Januškevičienė MKS
18. Rasa Paciūnaitė BP
19. Gabrielė Letkauskienė BP
20. Renata Šilkaitienė SGP
21. Vitalijus Ruseckis SGP
22. Artūras Džiuga SGP
23. Lina Proscevičiūtė SGP
24. Raimundas Jončas SGP
25. Anita Rokaitytė MKS
26. Žygimantas Šeškas SGP
27. Vita Ambrulaitienė SGP
28. Lina Tarasevičienė SGP
29. Eglė Šarakauskienė SGP
30. Emilija Mikalkėnaitė SGP
31. Ilona Jakštienė SGP
32.

33.

Darius

Mindaugas

Bakučionis

Malakauskas

SGP

MKS

  1. Jonavos skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Ovidijus Baltramėnas

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
1 Ovidijus Baltramėnas LSGVGA
2. Pranas Dailidė BP
3. Romas Klevinskas BP
4.

5.

Teofilius

Diana

Šilakauskas

Šutovienė

BP

VMVT

 

  1. Kaišiadorių rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Stasys Pakalniškis

 

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
1. Laimutė Danauskienė VMVT
2. Jurgis Klimas BP
3. Marijonas Kriaučiūnas VMVT
4. Saugirdas Liubševičius BP
5. Juozas Mikalauskas BP
6. Jonas Mikalauskas BP
7. Stasys Pakalniškis BP
8. Povilas Krylovas BP
9. Sonata Urbonavičienė VMVT, MKS, BP
10. Kristina Augustienė VMVT, MKS, BP
11. Evelina Mačiulaitienė BP
12. Rimantas Mumgaudis BP
13. Simonas Tubutis BP

 

  1. Kėdainių rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Raimundas Šeškauskas

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
 1. Juozas Kanapinskas BP
 2. Edvardas Pavydis BP
 3. Raimundas Šeškauskas BP
 4. Marija Miliukienė SGP
 5. Eglė Rimkutė SGP

 

  1. Prienų rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Linas Putrius

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
 1. Vaidas Kupstas BP
 2. Linas Putrius BP
 3. Greta Cikanavičiūtė BP
 4. Dalius Laukaitis BP
 5. Antanina Sinkevičienė BP
  1. Raseinių skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Jonas Vazgys

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
 1. Raimondas Gudavičius BP
 2. Remigijus Lapinskas BP
 3. Janina Matikovienė BP, LSGVGA, VF
 4. Henrikas Medveckas BP, VMVT
 5. Kęstutis Pikelis BP
 6. Juozas Rokaitis BP
 7. Jonas Vazgys BP
 8. Česlovas Pikelis BP
 9. Mykolas Hofertas BP
 10. Edmundas Kazbaras BP

 

  1. Kauno miesto skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Gytis Prokopavičius

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
 1. Ričardas Kliučinskas VMVT
 2. Gytis Prokopavičius VMVT, MKS
 3. Petras Tarvydas VMVT, MKS
 4. Linijus Valiuška VMVT
 5. Daiva Švelnienė VMVT

 

Klaipėdos apskritis

 

  1. Klaipėdos apskrities skyriaus nariai

 

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Virgilijus Valantinas MK
Aivaras Užpelkis BP
Ugnė Kondrotienė BP
Stasys Rastenis BP
Christina Arutiunian SGP
Tadas Venckus SGP
Raimondas Urnikis SGP
Gintarė Urnikienė SGP
Birutė Vaičiulytė SGP
Aurelija Roller SGP
Robertas Galinskas SGP
Dainius Vilkas BP
Rasa Jocienė SGP
  1. Kretingos rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Benedikta Vasiliauskienė

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Romualdas Baskas BP
Eugenijus Grikšas BP
Vaclovas Ivanauskas BP
Sigita Kniškienė BP
Juozas Rimkus BP
Vytautas Vaičiulis BP
Benedikta Vasiliauskienė BP
Leonas Jazbutis BP
Yaroslav Tkhir SGP
Kęstutis Bričkus BP
Virgilijus Liepinis VMVT
Mindaugas Petrauskas SGP
Jonas Petrauskas SGP

 

  1. Skuodo rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Petras Tamašauskas

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Sigitas Baužys BP
Kazys Čepauskas BP
Algirdas Čiuteikis BP
Vidmantas Dargis BP
Kęstutis Daukintis BP
Adomas Ereminas BP
Gintaras Jablonskis BP
Gintautas Kelertas BP
Jonas Mieldažys BP
Mindaugas Kašinskas  VMVT
Vytautas Skersis BP
Ramutis Šakalys BP
Petras Tamašauskas BP
Nijolė Tamašauskienė VMVT
Vytautas Vasiliauskas BP
Algimantas Želvys VMVT
Airidas Šimkus BP
Rimantas Dirkstys VMVT
Reda Urbaitė BP
Zina Barauskienė BP

 

  1. Šilutės rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Arūnas Kurlianskas

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Gintaras Banys BP
Vidmantas Gečas BP
Arūnas Kurlianskas BP
Algimantas Žilinskas BP
Vytautas Mockus BP
Jonas Valutis BP

 

  1. Palangos miesto skyriaus nariai

 

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
 1.

2.

Vidmantas

Virginija

Kadiša

Grigalauskienė

BP

VMVT

 

Marijampolės apskritis

  1. Marijampolės rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Girmantas Gumauskas

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Kristina Bekampytė BP
Vytas Gudaitis BP
Girmantas Gumauskas BP
Loreta Mašalaitienė BP
Petras Mykolaitis BP
Remigijus Navickas VMVT
Alfonsas Stagniūnas BP
Kastytis Stankus BP, VMVT
Juozas Svygrys BP
Arūnas Tamkevičius BP
Jolanta Vaičiūnienė BP
Arūnas Vaičiūnas BP
Eduardas Žukauskas BP
Gintautas Paškauskas BP
Alfredas Bieliūnas BP
Algirdas Liutkevičius BP
Vaida Gudynaitė Jurčiukonienė  

BP

Jonas Sudeikis BP
Vytautas Narušis BP
Eugenija Vičaitė BP,  SGP
Borisas Tomkus BP
Arūnas

Lina

Montvila

Mozūrienė

 BP

BP

 

  1. Šakių rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Jonas Bernotas

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Vitalius Balickas MK
Jonas Bernotas BP
Kęstutis Domeika BP, VF
Žilvinas Grigė BP
Odeta Juškaitė BP
Dainius Lukšas BP
Vilija Mažeikienė BP
Virginijus Mockus BP
Kęstutis Nutautas BP
Egidijus Remeika BP
Algimantas Sabas BP
Aldona Šeškienė BP
Rimantas Žemaitaitis BP,  VF
Dalė Žemaitienė BP
Eduardas Dragūnaitis BP

 

  1. Vilkaviškio rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Lina Pangonytė/Vasiliauskienė

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Vaidas Brazys BP
Arvydas Dukevičius BP
Gintautas Dumčius BP
Gediminas Gvazdaitis VMVT
Leonardas Gvazdaitis VMVT
Rimantas Janavičius BP
Aivaras Kmieliauskas BP
Lina Pangonytė-Vasiliauskienė VMVT
Viktoras Surplys BP
Arvydas Šlivinskas BP
Linas Vainauskas BP
Vidas Vaitūnaitis BP
Arvydas Valinskas BP
Gintautas Vosylius BP
Artūras Zajankauskas BP
Irma Eidukevičienė BP
Inga Žakaitė BP
Ramunė  Jakubauskienė VMVT

 

Panevėžio apskritis

 

  1. Panevėžio skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Zenonas Burokas

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Vytautas Bukelis BP
Zenonas Burokas BP
Jonas Čepaitis BP
Algirdas Jonėnas BP
Petras Juška BP
Valdemaras Kontautas VMVT
Algimantas Lūža BP
Ričardas Maldūnas BP
Kastytis Maršantas BP
Rimgaudas Pocius BP
Jonas Steponavičius BP
Vytautas Striška BP
Laimutis Šarkanas BP
Stanislovas Užkuraitis BP
Žydrūnas Vaišvila VMVT
Kęstutis Liubomirskas BP
Algridas Pranckūnas BP
Vigantas Urbonavičius BP
Ignas Šilinskas BP
Vesta Vadapolaitė BP
Ferdinandas Petkevičius BP
Kristina Misevičienė SGP

 

  1. Biržų rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Ina Kutkuvienė

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Vytautas Baltrušaitis BP
Faustas Brazdžiūnas BP
Vitalija Drevinskienė VMVT
Vitalija Kopūstienė BP
Ina Kutkuvienė VMVT
Vygantas Macys BP
Petras Marcikonis BP
Voldemaras Mežanskas BP
Vaidotas Pakaušis BP
Algirdas Ratkevičius BP
Rimantas Ratkevičius BP
Adolfas Rinkūnas VMVT
Audronė Rinkūnienė BP, VF
Šarūnė Šulnė BP, VF, SGP
Mindaugas Šulnis BP, VF, SGP
Gita Vaitaitienė BP
Arūnas Vaitiekūnas BP
Vaida Vološina VMVT
Vaclovas Briedis BP
Diana Melaikienė VMVT
Aida Audickaitė VFA ir BP
25. Kamilė Kraujalytė BP
26. Dalia Jakubėnaitė VMVT

 

  1. Kupiškio rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Vigilijus Balčiūnas

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Vigilijus Balčiūnas BP
Kęstutis Jagminas BP
Albertas Kalvelis BP
Ričardas Kriovė BP
Gaudentas Kuncė BP
Rita Pasmokienė BP
Banga Žalnieriūnienė BP

 

  1. Pasvalio rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkė – Aurelija Stulgienė

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Virginijus Brazauskas BP
Vygaudas Bružas VMVT
Rimantas Dinsmonas BP
Ričardas Gaidukas VF
Pavelas Isajevas BP
Arūnas Mileika BP
Rimantas Rupšys BP
Ričardas Strumskys BP
Aurelija Stulgienė MK
Gintaras Sviderskis BP
Vilis Žygas BP
Gytis Nainys BP
Aurimas Bružas BP
Inga Steponaitytė BP
Aušra Strumskienė MK
Elena Jaruševičienė VMVT
Gitana Sviderskienė VMVT
  1. Rokiškio rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Petras Šeškas

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Nidijus Aukštikalnis BP
Romualdas Bartkus BP
Alvydas Bekintis BP
Nida Čeponienė BP
Renatas Grigaliūnas BP
Rita Grigaliūnienė BP
Edita Jočienė BP
Artūras Mačieža BP
Vidmantas Maželis BP
Vidas Puidokas VMVT
Antanas Redeckas VMVT
Petras Šeškas BP
Gerardas Šimanauskas BP
Inga Širvinskaitė MK
Dalia Varnienė MK
Jonas Vilutis BP
Osvaldas Zabarskas MK
Eugenijus Žinka MK
Daiva Aukštikalnienė BP
Artūras Raščius BP
Miglė Stašienė BP

 

Šiaulių apskritis

  1. Šiaulių rajono skyriaus nariai
Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Arūnas Teišerskis VMVT
Indrė Mečionytė SGP

 

  1. Akmenės rajono skyriaus nariai
Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Vytautas Minikevičius BP
Pranas Sebeckis BP

 

  1. Joniškio rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Renata Dūdienė

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Renata Dūdienė BP
Zina Parfionova BP
Alvydas Šimkus BP
Petras Vainonis BP
Arūnas Dakanis BP
Irena Rudienė BP

 

4.Kelmės rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Arūnas Vileikis

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Zigmas Bagočius BP
Ramūnas Baliutavičius BP
Vytautas Čepkauskas BP
Petras Dobeikis BP
Antanas Kvietkus BP
Kęstutis Levickis BP
Vytautas Leščiauskas BP
Romualdas Jakavičius BP
Gvidas Jautakis BP
Robertas Pilkis BP
Arvydas Skirmantas BP
Virginijus Šėvelis BP
13. Jonas Laugalis BP
14. Algirdas Vencius BP
15. Arūnas Vileikis VMVT
16. Henrikas Kerėžius BP
17. Mindaugas Levickis BP

 

  1. Pakruojo rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Valdas Povilionis

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Vidmantas Jonaitis BP
Alekas Misevičius BP
Rolandas Niekis BP
Valdas Povilionis BP
Antanas Survilas VF
Valerijus Dolgovas BP

 

  1. Radviliškio rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Rimantas Kairys

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Vilija Vlasiuk BP
Jonas Jasaitis BP
Rimantas Kairys BP
Rimantas Karolis BP
Kęstutis Mameniškis VMVT
Jonas Mikšys BP
Algirdas/Algimantas Šarauskas BP
Alvidas Trilikauskas BP
Rimantas Vrotniakas BP
Vilius Adomaitis BP, SGP
Justina Pacauskaitė BP (vilkaviškis)
Romas Miselis BP
Diana Jankaitytė BP
Edmundas Svetikas BP
Valdas Petrauskas BP
Viktorija Adomaitienė SGP
Vilius Adomaitis SGP

 

Tauragės apskritis

  1. Tauragės rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Rimas Irtmonas

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Tomas Bartušis BP
Remigijus Chomičius BP
Antanas Gaižauskas BP
Romas Gudelis VMVT
Rimas Irtmonas BP
Algimantas Kaminskas BP
Regina Rutkauskienė BP, MK
Asta Ševelienė BP
Vaclovas Ševelis BP
Vaclovas Martinkus BP
Jonas Gavėnia BP
Kęstutis Patašius VMVT
Mindaugas Dovydonis BP
  1. Pagėgių poskyrio nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Pranas Macijauskas

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Pranas Macijauskas BP
Jūratė Kazlauskienė VMVT, MKS

 

  1. Jurbarko rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Jonas Mažeika

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Jonas Bardauskas BP
Audrius Bastys BP
Inga Lukošienė BP
Jonas Mažeika BP
Kęstutis Palaitis BP
Algirdas Pocius VMVT
Algirdas Venckus BP
Sigita Bastienė BP

 

  1. Šilalės rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Arūnas Jakštas

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Vladas Gestautas BP
Skaistė Grikšaitė BP
Arūnas Jakštas BP
Romualdas Kučinskas BP
Gintas Navardauskas BP , VF
Vytautas Pakolka VF, BP
Jonas Šimkus BP
Birutė Vaičiulienė VF, BP
Sigitas Vaičiulis VF, BP
Albinas Venckus BP
Albinas Zaranka BP
Egidijus Jakštas BP
Bronius Grabauskas BP
Edmas Navardauskas BP

 

Telšių apskritis

  1. Telšių rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Aurelijus Laurinavičius

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Edvardas Liutkus BP
Viktoras Stonkus BP
Jonas Vaškys BP
Antanas Abromavičius BP
Antanas Stankus BP
Jonas Kumža BP
Alvydas Budrys BP
Aurelijus Laurinavičius BP, SGP
Severina Žiobakaitė SGP
Raimondas

Akvilė

Sinkevičius

Surgailytė

BP

BP

  1. Rietavo poskyrio nariai

 

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija

 

3.Mažeikių rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Vidmantas Krakys

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Arūnas Bruklys BP
Stasys Rudnickas BP
Romualda Jakštienė BP
Valdas Mačiulis BP
Vaclovas Laureckas BP
Vidmantas Krakys BP
Danutė Dirkstienė VMVT
Jolanta Niciuvienė VMVT
Bronius Aštrauskas BP
Romanas Keršis MKS
Vita Kristutienė BP
Virginijus Grigaliūnas BP
Virginijus Kenstavičius BP
Laima Šimkutė BP
Dalia Beržanskienė MKS
Vaidotas Sungaila VMVT
Vytautas Šukys BP
  1. Plungės rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Juozas Labeikis

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Juozas Labeikis BP
Virginijus Gailius VMVT

 

Utenos apskritis

  1. Utenos rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Audrius Kimontas

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Almantas Andrijauskas BP
Justina Andrijauskienė BP
Aldona Buikienė VMVT
Jonas Dringelis BP
Audrius Kimontas BP
Regimantas Kisielius VMVT, MKS
Jurgita Stankevičienė BP
Alvydas Stukas VMVT
Ričardas Tamulis BP
Linas Tiškus VMVT
Antanas Vaškelis BP
Audronius Tubys VMVT
Alvydas Danauskas VMVT
Audinga Šatkuvienė VMVT
Dalia Steponienėnė VMVT
Žana Remeikienė VMVT
Tomas Cicėnas BP
Dovilė Grėbliūnienė VMVT
Gintarė Šutinienė VMVT

 

  1. Anykščių rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Audronė Zdanevičienė

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Žilvinas Augustinavičius BP
Alfredas Bankauskas BP
Alvydas Kunickas BP
Birutė Savina BP
Milda Špokevičienė BP
Ričardas Šidiškis BP
Audronė Zdanevičienė VMVT, MKS
Antanas Žeimys BP
Rasa Šidiškienė BP
Artūras Abromaitis BP
Lina Černiauskienė BP
  1. Ignalinos rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Edmundas Sketerskis

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Jonas Paukštė BP
Edmundas Sketerskis BP
Vaclavas Šukštulis BP, VF
Remigijus Taluntis BP

 

  1. Molėtų rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas –  Kęstutis Kontrimavičius

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Kęstutis Kontrimavičius BP
Vytautas Macijauskas BP
Mykolas Vaineikis BP
Virginijus Vinslovas BP
Diana

Liepa

Kaselienė

Pusvaškytė

VMVT

BP

 

  1. Visagino miesto skyriaus nariai

 

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija

 

  1. Zarasų rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Danutė Narutienė

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Vida Brukštienė BP
Juozas Filipavičius BP
Darius Kazulėnas VMVT
Danutė Narutienė MK
Andrius Sukackas LSGVGA
Artūras Vaitkevičius BP
Arvydas Zarakauskas BP
Auksė Kryžiokienė VMVT
Loreta Alechnavičienė BP
Regimantas Pratkelis BP
Edvardas Petkevičius BP
Gintaris Petrėnas BP

 

Vilniaus apskritis

  1. Vilniaus rajono ir Vilniaus VMVT skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Saulius Surginevičius

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Algis Dranseika VMVT
Virginijus Jauga VMVT
Raimondas Matutis BP
Vidmantas Paulauskas VMVT
Remigijus Pumputis MK
Saulius Surginevičius MK
Alfredas Puodžiūnas VMVT
Skirmantas Miškinis VMVT
Virginija Šaulienė BP
Irina Savickaja BP
Gžegožas Savickis BP
Vaida Barkovskienė VMVT
Akvilė Ščerbavičienė MK
Robertas Išaras MK
Daiva Šimelionienė MKS
Agnė Jankauskaitė SGP
Eglė Kvedaraitė SGP
Justas Kantoravičius SGP
Ana Zacharevič-Agafonova SGP
Audronė Pakamanienė SGP
Sigita Venclovienė SGP
Rasa Savickaitė SGP
Darius Remeika VMVT
Mantas Staškevičius VMVT
Birutė Rakauskaitė SGP
  1. Šalčininkų rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Stanislav Mokrickij

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
1. Anton Dulko BP
2. Janina Dulko BP
3. Nadežda Koščic BP
4. Stanislav Mokrickij BP
5. Gerardas Stonkus VMVT
6. Vladimir Ščerbak BP
7. Stefan Tomaševskij BP
8. Jolanta Vanagevič BP
9. Kęstutis Radziulis BP

 

  1. Širvintų rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Rūta Glumbakienė

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Marijonas Apanavičius BP
Sigitas Gataveckas BP
Rūta Glumbakienė BP
Vytautas Kalesnikas BP
Artūras Krapas BP
Stasys Staniulis BP
Kazys Stankevičius BP
Liusė Bagdonavičienė BP
Leonardas Šmaukšta VMVT
Birutė Maryte Bernotienė VMVT
Audronė Buožytė VMVT
Stasė Saidienė VMVT
Vidmantas Petryla BP
Lina Petrylienė BP

 

  1. Švenčionių rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Algirdas Breidokas

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Gediminas Adomavičius VMVT
Algirdas Breidokas BP
Gintas Dalgeda BP
Kazimir Lukovskij BP
Antanas Petkūnas BP
Asta Vigelienė BP
Gediminas Virbalis BP
Taisija Zubkova BP
Renata Menkova BP

 

  1. Trakų rajono skyriaus nariai

 

Eil

Nr

Vardas Pavardė Sekcija
Jan Žarskij BP
Kęstutis Muknickas BP
Januš Abucevič BP

 

  1. Elektrėnų skyriaus nariai

 

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Asta Kozėllienė VMVT

 

  1. Ukmergės rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Danutė Užkurėlytė

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Ričardas Gleiznys VMVT
Algimantas Kalesnykas VMVT
Eugenijus Kuodelis BP
Saulius Ražanas BP
Eugenijus Tumavičius BP
Danutė Užkurėlytė MK, BP
Romas

Kristina

Avižienis

Augienė

BP

BP

 

  1. NMVRVI skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Gediminas Pridotkas

Eil

Nr

Vardas Pavardė Sekcija
Jūratė Buitkuvienė VMVT
Česlova Butrimaitė Ambrozevičienė VMVT
Gediminas Pridotkas VMVT

 

 

Talpiname LVGA narių 2018 metais sąrašą. Aptikus netikslumų dėl nario mokesčio arba narystės Asociacijoje prašome informuoti mus elektroniniu paštu lvga@lvga.lt  LVGA informacija.

Komentarai

Prašome palaukti, netrukus matysite komentarus…
Leidžiami HTML žymos ir atributai: <a href="" title=""> <blockquote> <code> <em> <strong>
Gruodžio 17 d., Pirmadienis