LVGA narių sąrašas 2017 metais

2017-05-10 10:20:08

 

LIETUVOS VETERINARIJOS  GYDYTOJŲ ASOCIACIJA

 

 

LVGA nariai 2017 metais

 

Alytaus apskritis

1. Alytaus rajono skyriaus nariai

 

 

Skyriaus pirmininkas – Evaldas Zubrus

 

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Valdemaras Cincilevičius VMVT
Romas Černius VMVT
Juozas Jakubavičius MK
Danius Kanauka BP
Laima Rinkevičienė (Neveckienė) VMVT
Alius Praleika BP
Vytautas Stagniūnas VF
Juozas Šukevičius VMVT
Aurimas Truncė MK, VMVT
Solveiga Truncienė MK, VMVT
Jonas Vaikšnoras VMVT
Algirdas Vrubliauskas VMVT
Evaldas Zubrus VMVT
Dalia Jakubynienė MKS, VMVT
Agnė Bakanavičienė MKS, VMVT
Irma Stenionienė BP
Gintaras Chšenavičius BP
Virgilijus Valiukevičius BP (nauja kort.)
Virginijus Izokaitis BP (nauja kort.)

 

 

 

 

2. Druskininkų rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Vaida Hellin Cuesta

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
1. Vaida Hellin Cuesta VMVT, MKS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Varėnos rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Mindaugas Šimkonis

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
1. Romas Gaidys BP
2. Juozas Miliauskas BP
3. Rimas Račkauskas BP
4. Vytautas Petras Sušinskas BP
5. Mindaugas Šimkonis BP
6. Jonas Butkevičius BP
7. Julius Verenius BP

 

 

 

4. Lazdijų rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Rolandas Muliuolis

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
1. Auridas Marcinkus VMVT
2. Valdas Matiukas VMVT
3. Rolandas Muliuolis VMVT
4. Virgilijus Kareiva BP
5. Justinas Džiaukštas MK
6. Justina Vilčinskaitė BP

 

 

 

Kauno apskritis

1. Kauno  skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Valdas Griešius

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Saulius Čiuras BP
Jonas Gintautas BP
Valdas Griešius BP
Juozas Radvilas BP
Saulius Savickis BP
Eugenijus Ulachovičius BP
Romualdas Žadeika BP
Alvydas Dapkevičius BP
Ričardas Vitkus BP
Rimantas Garalevičius BP
Albina Aniulienė BP, LSMU VA
Vidmantas Bižokas BP, LSMU VA
Gražina Januškevičienė MK, LSMU VA
Alius Pockevičius BP, LSMU VA
Albertas Jankauskas BP
Sigitas Japertas BP
Arvydas Dagilis BP
Gintautas Kubilius BP
Alvydas Vėlavičius BP
Vytautas Januškevičius MKS
Giedrė Januškevičienė MKS
Laisvūnas Skinulis BP
Albertas Jankauskas BP
Giedrė Vasauskienė BP (nauja kortele)
Rasa Paciūnaitė BP (nauja kortelė)
Alvydas Malakauskas BP, LSMU VA

 

 

 

 

 

2. Jonavos skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Ovidijus Baltramėnas

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
1. Ingrida Aleknienė LSGVGA
2. Ovidijus Baltramėnas LSGVGA
3. Pranas Dailidė BP
4. Romas Klevinskas BP
5. Audronis Šatkauskas BP
6. Diana Šutovienė VMVT
7. Teofilius Šilakauskas BP

 

 

 

 

3. Kaišiadorių rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Stasys Pakalniškis

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
1. Laimutė Danauskienė VMVT
2. Jurgis Klimas BP
3. Marijonas Kriaučiūnas VMVT
4. Saugirdas Liubševičius BP
5. Juozas Mikalauskas BP
6. Jonas Mikalauskas BP
7. Stasys Pakalniškis BP
8. Povilas Krylovas BP (nauja kort.)
9. Kristina Augustienė VMVT, BP
10. Sonata Urbonavičienė BP, VMVT

 

 

 

4. Kėdainių rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Raimundas Šeškauskas

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Jonas Čičkauskas BP
Alfonsas Genys VMVT
Irvinas Kvilys BP
Juozas Kanapinskas BP
Edvardas Pavydis BP
Raimundas Šeškauskas BP
Romualdas Bugas BP (nauja kortelė)

 

                             

 

5. Prienų rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Linas Putrius

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
1. Darius Buliauskas BP
2. Vaidas Kupstas BP
3. Linas Putrius BP
5. Greta Cikanavičiūtė BP
6. Dalius Laukaitis BP
7. Antanina Sinkevičienė BP
8. Virginijus Švedas BP
9. Mindaugas Marčiukaitis BP

 

 

 

6. Raseinių skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Janina Matikovienė

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija

1.

Albertas Banys BP

2.

Ričardas Bartkus BP

3.

Simona Drazdovaitė BP, VMVT

4.

Vytenis Galubauskas BP, VMVT

5.

Raimondas Gudavičius BP

6.

Ina Juodelienė BP, VMVT

7.

Lina Jurevičienė BP, VMVT

8.

Kęstutis Klikna BP

9.

Rita Kumpikevičienė BP VMVT

10.

Virgilijus Kuzeris BP

11.

Remigijus Lapinskas BP

12.

Algimantas Macaitis BP

13.

Janina Matikovienė BP, LSGVGA, VF

14.

Henrikas Medveckas BP, VMVT

15.

Kęstutis Pikelis BP

16.

Pranciškus Pocius BP

17.

Juozas Rokaitis BP

18.

Vilius Norvainis BP

19.

Dalia Tautkienė BP

20.

Vytautas Urbonas BP

21.

Jonas Vazgys BP

22.

Deimantė Vaitauskaitė BP

23.

Gediminas Vasauskas BP

24.

Vilija Bagdonienė BP

25.

Milda Mikalauskienė BP

26.

Dainoras Bagdonas BP

27.

Vaida Kavaliauskaitė BP

28.

Laimutis Gudžiūnas BP

29.

Ernesta Šidlauskienė BP

30.

Valdonė Norvainienė BP (nauja kortelė)

31.

Vytautas Šileika BP

32.

Česlovas Pikelis BP

33.

Antanas Ramanauskas BP

34.

Mykolas Hofertas BP

35.

Edmundas Kazbaras BP

 

 

 

 

 

7. Kauno  miesto  skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Gytis Prokopavičius

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Ričardas Kliučinskas VMVT
Rimvydas Kutniauskas VMVT
Gytis Prokopavičius VMVT, MKS
Petras Tarvydas VMVT, MKS
Linijus Valiuška VMVT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klaipėdos apskritis

1. Klaipėdos apskrities skyriaus nariai

 

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Virgilijus Valantinas MK
Aivaras Užpelkis BP
Ugnė Kondrotienė BP
Petras Jakaitis BP
Dovilė Gabietė BP (nauja kort.)

 

 

 

 

2. Klaipėdos rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Dainius Vilkas

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Stasys Rastenis BP
Dainius Vilkas BP

 

 

 

 

 

3. Kretingos rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Benedikta Vasiliauskienė

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Romualdas Baskas BP
Eugenijus Grikšas BP
Vaclovas Ivanauskas BP
Sigita Kniškienė BP
Juozas Rimkus BP
Vytautas Vaičiulis BP
Arūnas Vasiliauskas BP
Benedikta Vasiliauskienė BP
Vladas-Vytautas Videika BP
Normantas Žeimys VMVT
Leonas Jazbutis BP
Yaroslav Tkhir BP
Kęstutis Bričkus BP
Virgilijus Liepinis VMVT

 

4. Skuodo rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Petras Tamašauskas

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija

1.

Sigitas Baužys BP

2.

Kazys Čepauskas BP

3.

Algirdas Čiuteikis BP

4.

Vidmantas Dargis BP

5.

Kęstutis Daukintis BP

6.

Adomas Ereminas BP

7.

Gintaras Jablonskis BP

8.

Albertas Juozulynas BP

9.

Gintautas Kelertas BP

10.

Valerijonas Kusas BP

11.

Jonas Mieldažys BP

12.

Mindaugas Kašinskas  VMVT

13.

Vytautas Skersis BP

14.

Ramutis Šakalys BP

15.

Petras Tamašauskas BP

16.

Nijolė Tamašauskienė VMVT

17.

Vytautas Vasiliauskas BP

18.

Algimantas Želvys VMVT

19.

Airidas Šimkus BP

20.

Rimantas Dirkstys VMVT

21.

Reda Urbaitė BP (nauja kortelė)

 

 

 

5. Šilutės rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Arūnas Kurlianskas

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Gintaras Banys BP
Povilas Barzdys BP
Albertas Čerkus BP
Vidmantas Gečas BP
Steponas Juknius BP ??
Arūnas Kurlianskas BP
Rasa Šarkienė BP
Gintaras Šarka BP
Sigitas Žakšauskas BP
Algimantas Žilinskas BP
Vytautas Mockus BP
Jonas Valutis BP (nauja kortelė)

 

 

 

 

 

6. Palangos miesto  skyriaus nariai

 

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Vidmantas Kadiša BP
Virginija Grigalauskienė VMVT

 

 

 

 

Marijampolės apskritis

1. Marijampolės rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Girmantas Gumauskas

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Kristina Bekampytė BP
Vitas Berteška BP
Vytas Gudaitis BP
Girmantas Gumauskas BP
Zenonas Komičius BP
Kęstutis Laurinavičius BP
Loreta Mašalaitienė BP
Petras Mykolaitis BP
Arūnas Montvila BP
Lina Mozūrienė BP
Remigijus Navickas VMVT
Alfonsas Stagniūnas BP
Kastytis Stankus BP, VMVT
Juozas Svygrys BP
Arūnas Tamkevičius BP
Jolanta Vaičiūnienė BP
Arūnas Vaičiūnas BP
Eduardas Žukauskas BP

19.

Gintautas Paškauskas BP

20.

Alfredas Bieliūnas BP

21.

Algirdas Liutkevičius BP

22.

Robertas Bikas BP

23.

Vaida Gudynaitė Jurčiukonienė  

BP

24.

Jonas Sudeikis BP

25.

Vytautas Narušis BP

26.

Eugenija Vičaitė BP

27.

Vitas Dranginis BP

28.

Borisas Tomkus BP

29.

Renatas Nedzinskas BP

 

 

 

 

2. Šakių rajono skyriaus nariai

 

                                             Skyriaus pirmininkas – Jonas Bernotas

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Vitalius Balickas MK
Jonas Bernotas BP
Kęstutis Domeika BP, VF
Žilvinas Grigė BP
Egidijus Chmylnikovas BP
Odeta Juškaitė BP
Alfonsas Kasiliauskas BP
Dainius Lukšas BP
Vilija Mažeikienė BP
Virginijus Mockus BP
Ričardas Molotokas BP, VF
Kęstutis Nutautas BP
Egidijus Remeika BP
Algimantas Sabas BP
Gintautas Šeškas BP
Aldona Šeškienė BP
Rimantas Žemaitaitis BP,  VF
Dalė Žemaitienė BP
Juozas Žemaitis BP
Eduardas Dragūnaitis BP, MKS
Jurgita Krištolaitienė MKS

 

 

 

 

 

 

3. Vilkaviškio rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Lina Pangonytė/Vasiliauskienė

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Vaidas Brazys BP
Arvydas Dukevičius BP
Gintautas Dumčius BP
Gediminas Gvazdaitis VMVT
Leonardas Gvazdaitis VMVT
Rimantas Janavičius BP
Aivaras Kmieliauskas BP
Remigijus Mikulevičius BP
Lina Pangonytė-Vasiliauskienė VMVT
Viktoras Surplys BP
Arvydas Šlivinskas BP
Linas Vainauskas BP
Vidas Vaitūnaitis BP
Arvydas Valinskas BP
Gintautas Vosylius BP
Artūras Zajankauskas BP
Darius Žiemelis VMVT
Irma Eidukevičienė BP
Inga Žakaitė BP
Virginijus Isoda VMVT
Valentinas Kružinauskas VMVT
Ramunė  Jakubauskienė VMVT
Inga Pintverienė BP

 

 

 

 

Panevėžio apskritis

1. Panevėžio skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Zenonas Burokas

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Vytautas Bukelis BP
Zenonas Burokas BP
Jonas Čepaitis BP
Bronislovas Česonis BP
Algirdas Jonėnas BP
Petras Juška BP
Julius Kiuras BP
Valdemaras Kontautas VMVT
Algimantas Lūža BP
Ričardas Maldūnas BP
Kastytis Maršantas BP
Tadas Naulickas BP
Rimgaudas Pocius BP
Jonas Steponavičius BP
Vytautas Striška BP
Laimutis Šarkanas BP
Stanislovas Užkuraitis BP
Žydrūnas Vaišvila VMVT
Petras Šileika BP
Kęstutis Liubomirskas BP
Ferdinandas Petkevičius BP
Algridas Pranckūnas BP
Vigantas Urbonavičius BP
Ignas Šilinskas BP
Vesta Vadapolaitė BP (nauja kortelė)

 

 

2. Biržų rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Ina Kutkuvienė

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Vytautas Baltrušaitis BP
Faustas Brazdžiūnas BP
Vitalija Drevinskienė VMVT
Vitalija Kopūstienė BP
Ina Kutkuvienė VMVT
Vygantas Macys BP
Petras Marcikonis BP
Voldemaras Mežanskas BP
Vaidotas Pakaušis BP
Algirdas Ratkevičius BP
Rimantas Ratkevičius BP
Adolfas Rinkūnas VMVT
Audronė Rinkūnienė BP, VF
Šarūnė Šulnė BP, VF
Mindaugas Šulnis BP, VF
Ramūnas Švėgžda BP
Gita Vaitaitienė BP
Arūnas Vaitiekūnas BP
Vaida Vološina VMVT
Vaclovas Briedis BP
Aurelija Skavronskaitė BP (nauja kortelė)
Justas Stiklius BP (nauja kortelė)
Diana Melaikienė VMVT
Aida Audickaitė VFA ir BP (nauja kort.)
25. Kamilė Kraujalytė BP
26. Dalia Jakubėnaitė VMVT (nauja kortelė)

 

 

 

 

 

3. Kupiškio rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Vigilijus Balčiūnas

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Vigilijus Balčiūnas BP
Kęstutis Jagminas BP
Albertas Kalvelis BP
Ričardas Kriovė BP
Gaudentas Kuncė BP
Rita Pasmokienė BP
Algirdas Tarailis BP
Banga Žalnieriūnienė BP

 

 

 

 

 

4. Pasvalio rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkė – Aurelija Stulgienė

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Virginijus Brazauskas BP
Vygaudas Bružas VMVT
Rimantas Dinsmonas BP
Ričardas Gaidukas VF
Pavelas Isajevas BP
Arūnas Mileika BP
Antanas Navikauskas BP
Zenonas Ragažinskas BP
Rimantas Rupšys BP
Ričardas Strumskys BP
Aurelija Stulgienė MK
Rima Stulgienė BP
Gintaras Sviderskis BP
Sigitas Valainis VMVT
Vilis Žygas BP
Gytis Nainys BP
Aurimas Bružas BP
Inga Steponaitytė BP
Aušra Strumskienė MK (nauja kortelė)
Elena Jaruševičienė VMVT (nauja kortelė)
Gitana Sviderskienė VMVT (nauja kortelė)

 

 

 

 

5. Rokiškio rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Petras Šeškas

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Nidijus Aukštikalnis BP
Romualdas Bartkus BP
Alvydas Bekintis BP
Nida Čeponienė BP
Renatas Grigaliūnas BP
Rita Grigaliūnienė BP
Edita Jočienė BP
Artūras Mačieža BP
Vidmantas Maželis BP
Vidas Puidokas VMVT
Antanas Redeckas VMVT
Petras Šeškas BP
Gerardas Šimanauskas BP
Inga Širvinskaitė MK
Dalia Varnienė MK
Kazys Vilys BP
Jonas Vilutis BP
Osvaldas Zabarskas MK
Eugenijus Žinka MK
Daiva Aukštikalnienė BP
Artūras Raščius BP
Miglė Stašienė BP (nauja kortelė)

 

 

Šiaulių apskritis

1. Šiaulių rajono skyriaus nariai

 

 

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Audronė Mikalauskienė MK
Vidmantas Nareckas BP
Saulius Putrimas MK
Arūnas Teišerskis VMVT
Juozas Kvietkus VMVT, BP

 

.

 

2. Akmenės rajono skyriaus nariai

 

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Vytautas Minikevičius BP
Pranas Sebeckis BP
Vaclovas Paulauskas BP
Vaidotas Sungaila BP

 

 

 

3. Joniškio rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Renata Dūdienė

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Renata Dūdienė BP
Zina Parfionova BP
Irena Rudienė BP
Alvydas Šimkus BP
Petras Vainonis BP
Arūnas Dakanis BP

 

 

 

 

4.Kelmės rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Arūnas Vileikis

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Zigmas Bagočius BP
Ramūnas Baliutavičius BP
Vytautas Čepkauskas BP
Petras Dobeikis BP
Antanas Kvietkus BP
Kęstutis Levickis BP
Vytautas Leščiauskas BP
Romualdas Jakavičius BP
Gvidas Jautakis BP
Robertas Pilkis BP
Arvydas Skirmantas BP
Virginijus Šėvelis BP
13. Jonas Laugalis BP
14. Algirdas Vencius BP
15. Arūnas Vileikis VMVT
16. Henrikas Kerėžius BP (nauja kortelė)

 

 

 

 

5. Pakruojo rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Valdas Povilionis

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Romas Baltėnas BP
Valerijus Dolgovas BP
Vidmantas Jonaitis BP
Alekas Misevičius BP
Rolandas Niekis BP
Valdas Povilionis BP
Daiva Šakenienė MK
Antanas Survilas VF
Valentina Svečiulienė VMVT
Adolfas Auksutis BP
Algridas Deržiniauskas BP
Vidmantas Vaitiekūnas BP

 

 

 

6. Radviliškio rajono  skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Rimantas Kairys

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Vilija Vlasiuk BP
Jonas Jasaitis BP
Rimantas Kairys BP
Rimantas Karolis BP
Kęstutis Mameniškis VMVT
Jonas Mikšys BP
Virginijus Račkauskas BP
Valdas Petrauskas BP
Algirdas Šarauskas BP
Alvidas Trilikauskas BP
Rimantas Vrotniakas BP
Romualdas Žukauskas VMVT
Audronis Jegnoras BP
Vikintas Gineika BP
Vilius Adomaitis BP
Jurgis Baublys VFA
Petras Folkmanas BP (nauja kortelė)
Justina Pacauskaitė BP (nauja kortelė)
Gintautas Ambrazas BP
Romas Miselis BP
Diana Jankaitytė BP
Rasa Bitaitienė BP
Ieva Bosaitė BP (nauja kortelė)

 

 

 

 

Tauragės apskritis

1. Tauragės rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Rimas Irtmonas

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Tomas Bartušis BP
Remigijus Chomičius BP
Antanas Gaižauskas BP
Romas Gudelis VMVT
Rimas Irtmonas BP
Algimantas Kaminskas BP
Regina Rutkauskienė BP, MK
Asta Ševelienė BP
Vaclovas Ševelis BP
Vaclovas Martinkus BP
Jonas Gavėnia BP
Kęstutis Patašius VMVT
Vaidotas Gudžiūnas VMVT
Lina Mėlinienė VMVT

 

 

 

 

 

2. Pagėgių poskyrio  nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Pranas Macijauskas

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Pranas Macijauskas BP
Jūratė Kazlauskienė VMVT, MKS
Feliksas Lekavičius BP

 

 

 

3. Jurbarko rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Jonas Mažeika

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Jonas Bardauskas BP
Audrius Bastys BP
Inga Lukošienė BP
Naglis Mačėnas BP
Reda Mačėnienė VF
Jonas Mažeika BP
Kęstutis Palaitis BP
Algirdas Pocius VMVT
Algirdas Venckus BP
Sigita Bastienė BP

 

 

 

4. Šilalės rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Arūnas Jakštas

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Vladas Gestautas BP
Skaistė Grikšaitė BP
Arūnas Jakštas BP
Romualdas Kučinskas BP
Gintas Navardauskas BP , VF
Vytautas Pakolka VF
Jonas Šimkus BP
Birutė Vaičiulienė VF, BP
Sigitas Vaičiulis VF, BP
Albinas Venckus BP
Albinas Zaranka BP
Vydas Stasytis BP
Antanas Bliūdžius BP
Egidijus Jakštas BP
Bronius Grabauskas BP
Arvydas Tamošaitis BP
Edmas Navardauskas BP

 

 

 

 

Telšių apskritis

1. Telšių rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Aurelijus Laurinavičius

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Edvardas Liutkus BP
Viktoras Stonkus BP
Jonas Vaškys BP
Birutė Genutienė MKS,VMVT
Regina Sabaliauskaitė MKS, VMVT
Zigmas Nevardauskas VMVT
Laimonas Bagdonas VMVT
Aldona Vaškienė VMVT
Dalius Mikalčius BP
Antanas Abromavičius BP
Antanas Stankus BP
Jonas Kumža BP
Alvydas Budrys BP
Aurelijus Laurinavičius BP
Zita Sabaliauskaitė MKS
Dainius Račkauskas BP
Raimondas Sinkevičius BP
Vytautas Najulis BP (nauja kortelė)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Rietavo poskyrio nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Vytautas Blažaitis

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija

 

 

 

 

 

3.Mažeikių rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Vidmantas Krakys

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija

1.

Arūnas Bruklys BP

2.

Stasys Rudnickas BP

3.

Romualda Jakštienė BP

4.

Valdas Mačiulis BP

5.

Vaclovas Laureckas BP

6.

Vidmantas Krakys BP

7.

Vytautas Šukys BP

8.

Danutė Dirkstienė VMVT

9.

Jolanta Niciuvienė VMVT

10.

Bronius Aštrauskas BP

11.

Romanas Keršis MKS
    12. Zigmantas Stumbra VMVT

13.

Dalia Beržanskienė MKS

 

 

 

 

 

4. Plungės rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Juozas Labeikis

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Juozas Labeikis BP
Virginijus Gailius VMVT
Romas Martišauskas BP
Danielius Žvinkys BP (nauja krotelė)
Kęstutis Repšys BP (nauja krotelė)
Birutė Pilibienė BP (nauja krotelė)
Gediminas Žalimas BP (nauja krotelė)
Povilas Pilipauskas BP (nauja krotelė)
Sigitas Jaras BP (nauja krotelė)
Dalia Zameckienė BP (nauja krotelė)
Sandra Šeputytė BP (nauja krotelė)
Giedrė Jurkaitytė BP (nauja krotelė)
Stasys Kniūkšta BP (nauja krotelė)
Sandra Kaktienė BP (nauja krotelė)
Ona Pilipauskienė BP (nauja krotelė)
Algirdas Žulpa BP (nauja krotelė)

 

 

 

 

 

 

Utenos apskritis

1. Utenos rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Audrius Kimontas

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Almantas Andrijauskas BP
Justina Andrijauskienė BP
Aldona Buikienė VMVT
Vytautas Vanagas VMVT
Jonas Dringelis BP
Audrius Kimontas BP
Remigijus Kukarėnas MKS
Regimantas Kisielius VMVT, MKS
Jurgita Stankevičienė BP
Alvydas Stukas VMVT
Ričardas Tamulis BP
Linas Tiškus VMVT
Antanas Vaškelis BP
Audronius Tubys VMVT
Alvydas Danauskas VMVT
Audinga Šatkuvienė VMVT
Dalia Steponienėnė VMVT
Žana Remeikienė VMVT
Tomas Cicėnas BP
Dovilė Grėbliūnienė VMVT
Gintarė Šutinienė VMVT (nauja kort)
Ugnė Boskaitė-Kondrotavičienė BP
Renata Gruodytė BP
Dovydas Kaminskas BP (nauja kort.)

 

2. Anykščių rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Audronė Zdanevičienė

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Žilvinas Augustinavičius BP
Alfredas Bankauskas BP
Mindaugas Jankauskas BP
Gintaras Kazokas BP
Alvydas Kunickas BP
Gintaras Leščinskas BP
Vytautas Markilevičius VMVT
Birutė Savina BP
Romas Senvaitis BP
Vilma Šiaučiūnienė VMVT
Milda Špokevičienė BP
Ričardas Šidiškis BP
Audronė Zdanevičienė VMVT, MKS
Antanas Žeimys BP
Dainius Žiogelis VMVT
Rasa Šidiškienė BP
Lina Skredėnaitė BP
Kristina Augienė BP
Artūras Abromaitis BP
Lina Černiauskienė BP

 

 

 

 

3. Ignalinos rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Edmundas Sketerskis

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Jonas Paukštė BP
Edmundas Sketerskis BP
Vaclavas Šukštulis BP, VF
Remigijus Taluntis BP
Laimutis Ragaišis BP
Danė Kalmatavičienė VFA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Molėtų rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas –  Kęstutis Kontrimavičius

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Kęstutis Kontrimavičius BP
Vytautas Macijauskas BP
Mykolas Vaineikis BP
Virginijus Vinslovas BP
Vaida Petniūnienė VMVT
Diana Kaselienė VMVT
Egidijus Mecelis VMVT

 

 

 

 

5. Visagino miesto skyriaus nariai

 

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija

 

 

 

 

 

6. Zarasų rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Danutė Narutienė

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Vida Brukštienė BP
Juozas Filipavičius BP
Darius Kazulėnas VMVT
Danutė Narutienė MK
Andrius Sukackas LSGVGA
Artūras Vaitkevičius BP
Arvydas Zarakauskas BP
Auksė Kryžiokienė VMVT
Loreta Alechnavičienė BP
Regimantas Pratkelis BP
Margarita Altainienė VMVT
Edvardas Petkevičius BP
Gintaris Petrėnas BP (nauja kort.)

 

 

 

 

 

 

 

 

Vilniaus apskritis

1. Vilniaus rajono ir Vilniaus VMVT skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Saulius Surginevičius

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Kęstutis Bingelis MK
Gintautas Čereška MK
Algis Dranseika VMVT
Virginijus Jauga VMVT
Deividas Kliučinskas MK
Raimondas Matutis BP
Vidmantas Paulauskas VMVT
Mantas Staškevičius MK
Remigijus Pumputis MK
Saulius Surginevičius MK
Jonas Milius VMVT
Alfredas Puodžiūnas VMVT
Skirmantas Miškinis VMVT
Elena Kiškienė VMVT
Virginija Šaulienė BP
Irina Savickaja BP
Gžegožas Savickis BP
Vaida Barkovskienė VMVT
Akvilė Ščerbavičienė MK
Robertas Išaras MK
Rūta Bubulienė VMVT, MKS

 

 

 

 

2. Šalčininkų rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Stanislav Mokrickij

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija

1.

Anton Dulko BP

2.

Janina Dulko BP

3.

Nadežda Koščic BP

4.

Stanislav Mokrickij BP

5.

Gerardas Stonkus VMVT

6.

Vladimir Ščerbak BP

7.

Stefan Tomaševskij BP

8.

Jolanta Vanagevič BP

9.

Kęstutis Radziulis BP

 

 

 

 

 

3. Širvintų rajono skyriaus nariai

 

Skyriaus pirmininkas – Rūta Glumbakienė

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Marijonas Apanavičius BP
Sigitas Gataveckas BP
Rūta Glumbakienė BP
Vytautas Kalesnikas BP
Artūras Krapas BP
Stasys Staniulis BP
Kazys Stankevičius BP
Liusė Bagdonavičienė BP
Leonardas Šmaukšta VMVT
Birutė Maryte Bernotienė VMVT
Audronė Buožytė VMVT
Stasė Saidienė VMVT
Vidmantas Petryla BP
Lina Petrylienė BP  (nauja kort.)


 

 

 

4. Švenčionių rajono skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Algirdas Breidokas

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Gediminas Adomavičius VMVT
Algirdas Breidokas BP
Gintas Dalgeda BP
Kazimir Lukovskij BP
Antanas Petkūnas BP
Asta Vigelienė BP
Gediminas Virbalis BP
Taisija Zubkova BP
Rasa Grigaitė BP
Renata Menkova BP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Trakų rajono  skyriaus nariai

 

Eil

Nr

Vardas Pavardė Sekcija

1.

Algirdas Bertašius VMVT (nauja kortelė)

2.

Jan Žarskij BP        (nauja kortelė)

3.

Jolita Balsytė-Abucevič VMVT (nauja kortelė)

4.

Vasilijus Kudriašovas VMVT (nauja kortelė)

5.

Rima Krasnogirienė VMVT (nauja kortelė)

6.

Vaidas Jonušaitis VMVT (nauja kortelė)

7.

Kęstutis Muknickas BP        (nauja kortelė)

8.

Januš Abucevič BP

 

 

 

 

6. Elektrėnų   skyriaus nariai

 

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Virgilijus Jončas BP

 

 

 

7. Ukmergės rajono  skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Danutė Užkurėlytė

Eil

Nr.

Vardas Pavardė Sekcija
Ričardas Gleiznys VMVT
Rimantas Jurevičius BP
Algimantas Kalesnykas VMVT
Eugenijus Kuodelis BP
Saulius Ražanas BP
Visvaldas Širmenis BP
Eugenijus Tumavičius BP
Danutė Užkurėlytė MK, BP
Renata Gruodytė BP
Romas Avižienis BP
Justina Lobė MK( nauja kort.)
Greta Dudėnienė MK
Kazimieras Trota BP

 

 

 

 

 

 

 

 

8. NMVRVI  skyriaus nariai

Skyriaus pirmininkas – Gediminas Pridotkas

Eil

Nr

Vardas Pavardė Sekcija
Jūratė Buitkuvienė VMVT
Česlova Butrimaitė Ambrozevičienė VMVT
Viktoras Maskaliovas VMVT
Gediminas Pridotkas VMVT
Asta Pereckienė NMVRVI

 

 

 

 

 

 

 

 

Gerbiami Kolegos, Asociacijos tinklapyje talpiname LVGA narių 2017 metais sąrašą.  Jeigu rasite neatitikimų arba pastabų, siūskite informaciją naujuoju LVGA elektroniniu paštu : lvga@lvga.lt

LVGA informacija.

 

Komentarai

Prašome palaukti, netrukus matysite komentarus…
Leidžiami HTML žymos ir atributai: <a href="" title=""> <blockquote> <code> <em> <strong>
Lapkričio 19 d., Sekmadienis